niedziela, 1 października 2023 12:59

Poznajesz go? Policja publikuje wizerunek podejrzewanego o wykorzystanie nieletniej

Poznajesz go? Policja publikuje wizerunek podejrzewanego o wykorzystanie nieletniej

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VI prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który jest podejrzewany o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec nieletniej w dniu 27 lipca 2022 roku na terenie Pragi Północ. W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali zapis z kamer monitorujących, na podstawie którego ustalili jego wizerunek. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które pomogą ustalić jego tożsamość, skontaktuj się z policjantami z komendy przy ulicy Jagiellońskiej. Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.
W toku wykonanych czynności policjanci uzyskali zapis z kamer monitorujących, na podstawie którego ustalili wizerunek tego mężczyzny.

Wiek około 16-18 lat, wzrost około 170 cm szczupła budowa ciała, włosy koloru czarnego, wygolone po bokach. W dniu zdarzenia ubrany był w bluzę koloru białego z czarnym logo „EA7”, czarne buty sportowe, białe krótkie spodnie.

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny ze zdjęcia. Kontakt z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51 lub pod numerem tel. 47 723 75 56, 47 723 84 29, powołując się na numer D-IV-8496/22 (KR-I-1069/22).

Informacje można też przesyłać na adres e-mail: [email protected].


poszukiwany warszawa 1
poszukiwany warszawa 1

poszukiwany warszawa 2
poszukiwany warszawa 2


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama