niedziela, 1 października 2023 09:56

Czołowe zderzenie dwóch osobówek na drodze wojewódzkiej. W wypadku zginął 21-letni kierowca

Czołowe zderzenie dwóch osobówek na drodze wojewódzkiej. W wypadku zginął 21-letni kierowca

Policjanci z łęczyckiej komendy pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 703. W skutek zderzenia dwóch osobówek 21-letni kierowca zginął na miejscu a kolejny trafił do szpitala.
W niedzielę, 28 maja 2023 roku około godziny 16.30 policjanci pojechali do miejscowości Leszcze, gdzie na drodze wojewódzkiej 703 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 21-letni kierowca opla jadąc w kierunku Łęczycy na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia ze skodą jadącą w przeciwnym kierunku. Autem kierował 58-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Niestety w wypadku zginął młody kierowca. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Ruch odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni postępowanie prowadzone przez łęczyckich policjantów pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy.


leszcze wypadek 2
leszcze wypadek 2


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama