niedziela, 1 października 2023 10:31

Z nożem w ręku groził facetowi swojej byłej, potem zaatakował jego auto. Musiał uciekać, bo sam się zranił

Z nożem w ręku groził facetowi swojej byłej, potem zaatakował jego auto. Musiał uciekać, bo sam się zranił

Pod dozór Policji trafił 37-latek podejrzany o groźby karalne oraz uszkodzenie mienia. Agresywny mężczyzna zaatakował znajomego swojej byłej partnerki grożąc mu nożem. Kiedy nie doszło do konfrontacji uszkodził należący do niego samochód. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie gminy Biała Podlaska. Z informacji przekazanej przez zgłaszającego wynikało, że były partner jego przyjaciółki groził mu trzymając w rękach nóż. Po tym uszkodził jego samochód. Straty oszacowane zostały na kwotę 10 tysięcy złotych.

Gdy mundurowi dotarli pod wskazany adres ustalili, że tego dnia zgłaszający przyjechał ze swoją znajomą, gdzie czekał na nich były partner kobiety. 37-latek był agresywny, groził zgłaszającemu trzymając w ręku nóż. Gdy nie mógł doprowadzić do konfrontacji zdenerwowany zaczął kopać w auto oraz uszkodził karoserię nożem. Po tym uciekł z miejsca interwencji. Policjanci zauważyli uciekiniera na okolicznych polach. Z uwagi na to, że 37-latek posiadał obrażenia dłoni trafił pod opiekę lekarzy.

W niedzielę mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie zarówno za kierowanie gróźb karalnych jak też uszkodzenie samochodu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.Źródło: policja Biała Podlaska 

343-221444
343-221444


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama