niedziela, 1 października 2023 10:06

Niebezpieczny przestępca namierzony na drodze krajowej. Kryminalni dokładnie zaplanowali akcję

Niebezpieczny przestępca namierzony na drodze krajowej. Kryminalni dokładnie zaplanowali akcję
Do tej akcji kryminalni z Komisariatu na Targówku dokładnie się przygotowali. Poszukiwany listem gończym 42-latek mógł być uzbrojony i próbować ucieczki. Kryminalni wiedzieli, że muszą działać zdecydowanie, ale z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Plan, który ustalili, zrealizowali na drodze krajowej w kierunku Łochowa. Tam zatrzymali poszukiwanego, który podróżował volkswagenem. Mężczyzna w przeszłości dopuścił się oszustwa. Za to przestępstwo spędzi w areszcie 2 lata i 3 miesiące.

Informacja, że poszukiwany 42-letni mieszkaniec Warszawy będzie poruszał się w kierunku Łochowa była wynikiem ustaleń kryminalnych z Komisariatu Policji Warszawa Targówek. Ich zadaniem było zatrzymanie mężczyzny, bowiem Sąd Okręgowy Warszawa Praga Północ wydał za nim list gończy.

Mężczyzna w przeszłości dopuścił się oszustwa, za które miał orzeczoną karę 2 lat i 3 miesięcy pozbawienia wolności. Policjanci wiedzieli, że mężczyzna może posiadać broń palną i próbować ucieczki. Dokładnie zaplanowali jego zatrzymanie.

Około 14.15, na wysokości miejscowości Rządze w powiecie mińskim, kryminalni zauważyli pojazd, który należał do poszukiwanego. Za kierownicą siedziała partnerka mężczyzny. Gdy policjanci zyskali pewność, że 42-latek również podróżuje volkswagenem, dynamicznie zatrzymali auto do kontroli i zachowując wszelkie środki ostrożności, obezwładnili 42-latka.

Mężczyzna w kajdankach trafił do policyjnego auta. Kryminalni przewieźli go do komisariatu przy ulicy Chodeckiej, gdzie sporządzili dokumentację z jego zatrzymania. Po tych czynnościach mieszkaniec Warszawy trafił za mury aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama