W niedzielę wieczorem policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących mężczyzny, który na ulicy Katowickiej celował przedmiotem przypominającym broń w przejeżdżające samochody. Na miejsce natychmiast skierowano kilka patroli policji. Podczas próby zatrzymania, agresor wycelował przedmiot w kierunku interweniujących policjantów, próbując zmusić ich do odjazdu. W celu jego obezwładnienia mundurowi użyli paralizatora. Badania krwi wykazały, że zatrzymany 42-latek był pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Dzisiaj prokurator zadecyduje o jego dalszym losie.
Naćpany 42-latek celował w policjantów przedmiotem przypominającym broń. Został obezwładniony przy użyciu paralizatora
Bytomscy policjanci zostali wezwani na ul. Katowicką, gdzie pewien mężczyzna miał celować przedmiotem przypominającym broń w przejeżdżające pojazdy. Gdy patrole zjawiły się na miejscu, zaczął on mierzyć również w ich kierunku. Po obezwładnieniu napastnika przy użyciu paralizatora, napastnik został zatrzymany i dzisiaj prokurator zdecyduje o jego dalszym losie.
- 01.08.2023 13:24

![Rozpędzona osobówka wbiła się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu [FOTO] Rozpędzona osobówka wbiła się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-rozpedzona-osobowka-wbila-sie-w-drzewo-kierowca-zginal-na-miejscu-foto-1772813216.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze