środa, 4 października 2023 11:06

Rozpędzone BMW wjechało w matkę z dzieckiem na przejściu dla pieszych. Siła uderzenia wyrzuciła ich w powietrze

Kierujący BMW 27 latek wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Rozpędzone auto wjechało w kobietę i jej synka. Obje z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Sprawca został zatrzymany przez puławskich policjantów. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Lubelskiej w Puławach.
Rozpędzone BMW wjechało w matkę z dzieckiem na przejściu dla pieszych. Siła uderzenia wyrzuciła ich w powietrze

Sprawą wypadku na ul. Lubelskiej w Puławach zajmują się policjanci. Jak wynika z ich wstępnych ustaleń oraz zabezpieczonego monitoringu miasta Puław, kierujący BMW wjechał na oznakowane przejście dla pieszych pomimo czerwonego światła nadawanego przez sygnalizator.

Gdy piesi zaczęli wchodzić na przejście zgodnie przepisami na zielonym świetle, rozpędzone auto pojawiło się na pasach potrącając dwoje pieszych. Siła uderzenia była tak duża, że matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka oraz jej 3 - letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Kierującym BMW okazał się 27-latek. Został natychmiast zatrzymany przez puławskich policjantów. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających. Do wypadku doszło wczoraj na ulicy Lubelskiej w Puławach.

Przypominamy o konsekwencjach prawych za spowodowanie poważnego wypadku. Jeżeli osoba poszkodowana odniesie ciężkie obrażenia ciała, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Publikujemy nagranie aby pokazać skutki nieodpowiedzialnego zachowania przez kierujacych. Nadmnierna prędkość i niestosowanie się do przepisow drogowych często kończy się poważnymi obrażeniami lub śmiercią. 

Źródło: lubelska policja


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
accto 01.09.2023 11:07
Skur**syn z bmw, jakbym go tylko dostał w swoje ręce po tym zdarzeniu............ Morda obita do czerwoności albo powtórzony crash test z jego udziałem.

Axe 01.09.2023 19:49
Nic byś nie zrobił, może trochę poszczekał tak jak tutaj.

Axe 31.08.2023 20:07
Komentarz usunięty

Sebastian 01.09.2023 08:04
Tak kolego. Myślę że dostanie 4 lata w zawiasach o ile to możliwe i nie był wcześniej karany. Bo jeżeli był nie wywinie się. Przy takim wypadku raczej sąd nie będzie łaskawy. Druga strona to że jak nie dostanie nie będziemy musieli płacić na pobyt w więzieniu kolejnego darmozjada. Kolejna rzecz to tej matce i dziecku będzie płacić do końca życia za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu i niezdolności do normalnego funkcjonowania. Oj będzie musiał zapierdalać żeby zarobić tyle pieniędzy a raczej widać że ma dzianych starych. Współczuję rodzinie i faktycznie ojciec jeszcze najebany był bo szedł dość nietypowo.

Axe 01.09.2023 19:48
A ja się cieszę gdy moje podatki idą na to by takie chwasty trzymać jak najdłużej we więzieniu i oby mu d__a pękła.

TwojaPolska 01.09.2023 10:28
Komentarz usunięty

Reklama