środa, 4 października 2023 12:23

Uciekinierka z poprawczaka ukrywała się u 40-letniego kolegi. Mówił, że nie ma jej w domu, znaleźli ją w szafie

7 września policjanci realizując zadania związane z poszukiwaniem młodej dziewczyny, która nie powróciła do zakładu poprawczego, sprawdzali ustalone adresy, gdzie mogła się ukryć. Pod jednym z adresów zastali mężczyznę, który stanowczo oświadczył, że poszukiwanej tu nie ma. Policjanci jednak dostrzegli w pomieszczeniu bukiet kwiatów, co wzbudziło ich podejrzenia. Podczas sprawdzenia pomieszczeń odnaleźli 20-latkę, która przed mundurowymi ukryła się w szafie. Zaskoczona kobieta trafiła prosto do zakładu poprawczego.
Uciekinierka z poprawczaka ukrywała się u 40-letniego kolegi. Mówił, że nie ma jej w domu, znaleźli ją w szafie

Tydzień temu do Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie, że jedna z wychowanek pobliskiego zakładu poprawczego nie powróciła po przepustce do placówki w wyznaczonym terminie. Sprawą zajęli się mińscy patrolowi. Wykonując szereg czynności, ustalili kilka możliwych adresów jej przebywania. Jednym z nich było mieszkanie w Mińsku Mazowieckim.

Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi, otworzył im 40-letni mężczyzna. Poinformowany o przyczynie wizyty policjantów, oświadczył, że w mieszkaniu przebywa sam i stanowczo zaprzeczył, aby przebywała w nim wskazana kobieta. Uwagę mundurowych przykuł bukiet świeżych kwiatów. W związku z tym postanowili to wnikliwie sprawdzić. Podczas sprawdzenia pomieszczeń, odnaleźli poszukiwaną 20-latkę, która ukryła się przed mundurowymi w szafie. Prosto z interwencji poszukiwana trafiła do zakładu poprawczego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama