środa, 4 października 2023 12:39

Zaginęła Aneta Szubryt z Wrocławia. 23-latka wyszła z domu w czwartek i od tego czasu nie ma z nią kontaktu

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto prowadzą czynności poszukiwawcze za 23-letnią kobietą, która w dniu 14 września 2023 r. opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ul. Zachodniej i do chwili obecnej nie powróciła. Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanej kobiety prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostką policji.
Zaginęła Aneta Szubryt z Wrocławia. 23-latka wyszła z domu w czwartek i od tego czasu nie ma z nią kontaktu

Zaginiona ANETA SZUBRYT może mieć na sobie buty sportowe marki Vans. Kobieta posiada włosy do ramion koloru rudego. Na dekolcie ma tatuaż w kształcie kwiatka, na prawym udzie kolorowy o nieznanym kształcie oraz na wewnętrznej stronie nadgarstka w kształcie znaku zapytania.

Zaginiona ma ok. 172 cm wzrostu, normalną budowę ciała, oczy koloru niebieskiego. Ponadto posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze. W przypadku ujawnienia, proszę poinformować dyżurnego KP Wrocław-Stare Miasto tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostkę policji lub zadzwonić na numer alarmowy 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama