Do zdarzenia drogowego doszło 14 marca kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Tchórzew-Kolonia, w gminie Borki. Z ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Fiata Ducato. W wyniku zderzenia samochodów z obrażeniami ciała do szpitala trafiły cztery osoby. Wszystkie osoby podróżujące Renault zostały poddane badaniu na zawartość alkoholu i okazało się, że są nietrzeźwe. 20-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, 17-latek niemal 1,5 promila alkoholu, a 17-latka niespełna promil. Wszyscy zostali zatrzymani. Ustalamy, kto kierował Renault.
Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.








![Rozpracowywali kuriera, dotarli do magazynu. Policjanci przejęli aż 61 kilogramów narkotyków [FOTO] Rozpracowywali kuriera, dotarli do magazynu. Policjanci przejęli aż 61 kilogramów narkotyków [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-rozpracowywali-kuriera-dotarli-do-magazynu-policjanci-przejeli-az-61-kilogramow-narkotykow-foto-1773657091.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze