Lubuska KAS na przejściu granicznym w Świecku skontrolowała samochód osobowy. W aucie jechała czteroosobowa rodzina, w tym dwójka małoletnich dzieci. Tłumaczyli, że wracają z wakacji w Hiszpanii.
Lubuscy funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej przeszukali auto. W przerobionej podłodze samochodu znaleźli 60 paczek po 250 gramów marihuany. Łącznie zabezpieczono 15 kg narkotyków o wartości 750 tys. zł.
![Małżeństwo z dwójką dzieci przemycało narkotyki. W specjalnym schowku mieli 15 kg marihuany [FOTO] Małżeństwo z dwójką dzieci przemycało narkotyki. W specjalnym schowku mieli 15 kg marihuany [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/xl-malzenstwo-z-dwojka-dzieci-przemycalo-narkotyki-w-specjalnym-schowku-mieli-15-kg-marihuany-foto-1722889026.jpg)
![Rozpędzona osobówka wbiła się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu [FOTO] Rozpędzona osobówka wbiła się w drzewo. Kierowca zginął na miejscu [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-rozpedzona-osobowka-wbila-sie-w-drzewo-kierowca-zginal-na-miejscu-foto-1772813216.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze