W poniedziałek, 12 maja przed godz. 5:00 oficer dyżurny mrągowskiej policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce w miejscowości Piecki. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że osoba kierująca pojazdem volvo, z nieustalonych, jak na razie przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, następnie na chodnik i uderzyła, w prawidłowo idącego chodnikiem pieszego. 29-letni pieszy, cudzoziemiec w wyniku obrażeń poniósł śmierć. W chwili, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, osoby jadące wspomnianym volvo, znajdowały się poza pojazdem tj. 30-letni mężczyzna oraz 20-letnia kobieta, oboje są mieszkańcami gminy Piecki.
Wszystko jednak wskazuje na to, że za kierownicą znajdował się 30-latek. Policjanci sprawdzili trzeźwość obu osób - mężczyzna miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie, natomiast kobieta ponad promil. Osoby jadące autem nie doznały poważnych obrażeń. Oboje zostali zatrzymani przez policjantów do wyjaśnienia sprawy. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora i ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze