W ubiegłym tygodniu policjanci z Zamościa zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu zamojskiego podejrzanego o stosowanie przemocy fizycznej i psychicznej wobec swojej matki. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna nadużywał alkoholu, a pod jego wpływem regularnie wszczynał awantury - wyzywał matkę wulgarnymi słowami, poniżał ją, zastraszał, a także dopuszczał się przemocy fizycznej, szarpiąc, popychając i bijąc kobietę.
Do ostatniego incydentu doszło w dniu zatrzymania, kiedy 36-latek znów zaatakował matkę - tym razem ją kopiąc. Kobieta, obawiając się o swoje życie, wezwała policję. Zgromadzony przez śledczych materiał dowodowy potwierdził wielomiesięczne znęcanie się nad pokrzywdzoną.
Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad osobą najbliższą, a sąd -po analizie materiałów zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. 36-latek odpowie za przestępstwo w warunkach recydywy - wcześniej był już karany za podobne czyny. Grozi mu surowa kara.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze