piątek, 5 grudnia 2025 07:18
Reklama

21-latek w audi na łuku drogi zjechał na czołówkę z dostawczakiem. Pięć osób trafiło do szpitali

Policjanci z Pajęczna, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 42. W jego wyniku pięć osób zostało hospitalizowanych. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach.
21-latek w audi na łuku drogi zjechał na czołówkę z dostawczakiem. Pięć osób trafiło do szpitali
Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie

Do wypadku doszło w piątek, 27 czerwca 2025 roku około godziny 4:30 na drodze krajowej nr 42, pomiędzy miejscowościami Nowa Brzeźnica a Kruplin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, kierując samochodem osobowym marki Audi, na łuku drogi z nieustalonych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. W rezultacie doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Fiat Ducato, prowadzonym przez 42-letniego mieszkańca Radomska.

W wyniku wypadku do szpitali z obrażeniami kończyn i kręgosłupa trafili: kierowca Audi, dwie pasażerki w wieku 19 i 17 lat, a także kierowca Fiata Ducato i jego 47-letni pasażer. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na miejscu policjanci wykonali niezbędne czynności procesowe, które pozwolą szczegółowo ustalić przyczyny i okoliczności tego groźnego zdarzenia.

- Apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze. Dostosowujmy prędkość do warunków panujących na drodze oraz do własnych umiejętności. Pamiętajmy też, aby w podróż wybierać się wypoczętym,  a swoją uwagę skoncentrować na tym co dzieje się na drodze - przypominają policjanci.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze