piątek, 5 grudnia 2025 08:14
Reklama

35-latka przyszła "porozmawiać". 72-latek otworzył byłej partnerce, został pobity przez jej kolegów

Brutalny rozbój w gminie Dobre Miasto. Policjanci zatrzymali 35-letnią kobietę i trzech mężczyzn w wieku od 34 do 49 lat, którzy w niedzielny wieczór napadli na 72-letniego mieszkańca gminy. Senior został pobity we własnym domu, a sprawcy zabrali pieniądze i różne przedmioty, po czym uciekli z miejsca zdarzenia.
35-latka przyszła "porozmawiać". 72-latek otworzył byłej partnerce, został pobity przez jej kolegów
KMP w Olsztynie

Do ataku doszło 7 września około godziny 21:00. Do drzwi 72-latka zapukała jego była partnerka, która poprosiła o rozmowę. Gdy mężczyzna wpuścił ją do środka, wraz z nią do mieszkania wtargnęło trzech mężczyzn. Napastnicy zaatakowali seniora, a następnie splądrowali jego mieszkanie, ukradli gotówkę i różne przedmioty oraz zniszczyli sprzęt elektroniczny.

Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci natychmiast rozpoczęli działania, które już po kilku godzinach doprowadziły do zatrzymania całej czwórki podejrzanych. 35-letnia kobieta i trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty rozboju. Na wniosek policji i prokuratora sąd zastosował wobec nich tymczasowe aresztowanie. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Iwa. 11.09.2025 11:45
Do pracy się nie wezmom tylko okradać starszych ludzi.Darozjady

pytam się 11.09.2025 08:12
Czy to jest przyszłość Polski???