Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca audi, 29-letnia kobieta z powiatu mławskiego, jadąc od strony Windyk, skręcała w lewo w drogę wojewódzką 587. W trakcie manewru nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu motorowerzyście. 47-latek, jadący w kierunku Uniszek Zawadzkich, uderzył w lewy bok samochodu. Niestety, mimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł na miejscu.
Policjanci, pracujący pod nadzorem prokuratora, zatrzymali kierującej audi prawo jazdy. Kobieta w chwili wypadku była trzeźwa. Jak informuje mławska policja, rejon skrzyżowania, w którym doszło do tragedii, zostanie szczegółowo sprawdzony z udziałem zarządców dróg. Śledczy ustalają dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze