środa, 10 grudnia 2025 11:05

24-latka zakończyła imprezę w kajdankach. Była poszukiwana, wpadła po interwencji policji

Niecodzienna interwencja policji zakończyła się zatrzymaniem 24-letniej kobiety, która była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia lęborczanina, który po północy powiadomił policję o wybitej szybie w swoim mieszkaniu.
24-latka zakończyła imprezę w kajdankach. Była poszukiwana, wpadła po interwencji policji
KPP w Lęborku

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze, którzy szybko namierzyli sprawcę, był nim 19-letni uczestnik imprezy, odbywającej się w mieszkaniu niedaleko miejsca zdarzenia. Młody mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć swojego chuligańskiego wybryku, a policja wystawiła mu wezwanie do stawiennictwa w lęborskiej komendzie.

Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili wśród uczestników imprezy 24-latkę, która nie uiściła wcześniej grzywny za popełnione wykroczenie, w związku z czym Sąd Rejonowy w Lęborku skazał ją na 15 dni pozbawienia wolności. Kobieta została zatrzymana i dziś zostanie przewieziona konwojem do zakładu karnego.

Sprawą wybitej szyby nadal zajmuje się policja. Po ustaleniu wysokości strat 19-latkowi mogą zostać przedstawione zarzuty przestępstwa lub wykroczenia, a dodatkowo będzie zobowiązany do naprawienia wyrządzonej szkody.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze