Do zdarzenia doszło 2 lipca 2026 roku, krótko po godzinie 5.00. W zderzeniu udział wzięły dwa pojazdy - Fiat Ducato oraz Renault Trafic. Łącznie busami podróżowało 11 osób w wieku od 17 do 43 lat. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym.
W wyniku wypadku osiem osób zostało przewiezionych do okolicznych szpitali w celu przeprowadzenia badań diagnostycznych. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości obydwu kierujących, obaj byli trzeźwi i posiadali wymagane uprawnienia. Policjanci zabezpieczyli ślady oraz przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, które pomogą ustalić dokładny przebieg oraz przyczyny wypadku.
Służby przypominają, że poranne godziny, kiedy widoczność jest ograniczona, a zmęczenie daje się we znaki, wymagają od kierowców szczególnej koncentracji. Mundurowi apelują o rozwagę, dostosowanie prędkości do warunków drogowych oraz zachowanie wzmożonej czujności podczas zbliżania się do skrzyżowań. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może prowadzić do poważnych konsekwencji.



Napisz komentarz
Komentarze