Facebook.com
RSS
sobota, 21 marca 2026 20:49
Zaloguj się
Szukaj
Szukaj
Przestępcy
Wypadki
Piraci drogowi
Przestępstwa narkotykowe
Głupota
Poszukiwania
Pod wpływem
Bezpieczeństwo
Polecamy oferty
Pokaż pozostałe elementy menu
Strona główna
Artykuły
dolnośląskie
dolnośląskie
Wybierz kategorię
Bezpieczeństwo
Bohaterowie
Ciekawe
dolnośląskie
Wydarzenia
Głupota
Grupy przestępcze
Korupcja
Kradzieże
kujawsko-pomorskie
łódzkie
lubelskie
lubuskie
mafia
małopolskie
mazowieckie
Morderstwa
Przestępstwa narkotykowe
opolskie
Oszustwa
Patologia
Piraci drogowi
Pod wpływem
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
Poszukiwania
Przestępcy
śląskie
Świat
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
Wideo
wielkopolskie
Wypadki
zachodniopomorskie
Polecamy oferty
Z ostatniej chwili
dolnośląskie
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Złodziej podrobił świadectwo pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej trafił na byłego kierownika
28.03.2020 12:47
Odpowie za próbę zabójstwa ratownika medycznego. Zaatakował w karetce, która wiozła go do szpitala z podejrzeniem koronawirusa
28.03.2020 12:24
Babcia otworzyła bar i polewała. Klienci zachowywali się tak, jakby nic nie wiedzieli o koronawirusie
26.03.2020 17:35
Cofając tirem uderzył w ogrodzenie stacji paliw. Kierowca z Ukrainy miał ponad 2,5 promila we krwi
25.03.2020 17:22
98-letnia kobieta zginęła w pożarze. Ogień w mieszkaniu podłożył jej wnuk
25.03.2020 14:41
Potrzebowali części, więc ukradli inne auto. Po demontażu spalili samochód
25.03.2020 11:43
Wyłudził pięć kredytów na dane teściowej, chciał zaciągnąć jeszcze 14 pożyczek
24.03.2020 17:05
Kryminalni przejęli dużą plantację. Z roślin można było uzyskać 37 kg marihuany [FOTO]
24.03.2020 09:57
Wybita szyba, a w środku śpi jakiś koleś. Właściciel BMW nie wierzył własnym oczom
23.03.2020 18:38
Z nudów poszedł do parku i zaczął strzelać do ptaków
19.03.2020 07:53
poprzednia
1
...
297
298
299
300
301
302
303
...
następna
Znani influencerzy w zorganizowanej grupie przestępczej. Poważne zarzuty dla twórców internetowych
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Olsztyna i Szczecina oraz Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili grupę przestępczą podejrzaną o organizowanie nielegalnego hazardu pod pozorem loterii promocyjnych. W trakcie zakrojonej na szeroką skalę akcji zatrzymano 10 osób związanych ze środowiskiem popularnych influencerów i youtuberów. Przeszukania przeprowadzono na terenie pięciu województw: wielkopolskiego, podlaskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz świętokrzyskiego, gdzie zabezpieczono obszerną dokumentację księgową i nośniki elektroniczne.
Data dodania artykułu:
01.02.2026 16:12
Liczba komentarzy artykułu:
7
Tragiczny finał zderzenia BMW i Audi. W wypadku zginęła 26-letnia kobieta
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę, 14 lutego na drodze wojewódzkiej nr 269 w powiecie włocławskim. Na trasie między Choceniem a Czerniewicami zderzyły się dwa samochody osobowe - BMW oraz Audi. Bilans zdarzenia jest tragiczny: życie straciła młoda kobieta.
Data dodania artykułu:
15.02.2026 10:55
Liczba komentarzy artykułu:
1
Kulisy operacji "Fabryka". Policjanci zlikwidowali dwa laboratoria i przejęli 3700 kg narkotyków
To było uderzenie, które wstrząsnęło narkotykowym rynkiem w całej Europie. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zainicjowali i poprowadzili bezprecedensową operację o kryptonimie „Fabryka”. Dziś znamy szczegóły likwidacji dwóch gigantycznych laboratoriów, które w 2025 roku produkowały narkotyki na skalę przemysłową. Statystyki porażają: zabezpieczono ponad 3,7 tony gotowych narkotyków i kilkanaście ton chemikaliów!
Data dodania artykułu:
19.02.2026 07:37
Liczba komentarzy artykułu:
5
Złamała kod dyskontu i oszukiwała na kasie samoobsługowej. Aż 59 razy powtórzyła ten sam numer
Śremscy kryminalni zakończyli dochodzenie w sprawie mieszkanki powiatu, która znalazła nielegalny sposób na zapełnianie domowej spiżarni. Kobieta, wykorzystując poufną wiedzę serwisową, przez cztery miesiące systematycznie okradała jeden z popularnych dyskontów. Choć czuła się bezkarna, śledczy policzyli każdą jej wizytę w sklepie.
Data dodania artykułu:
17.02.2026 19:59
Liczba komentarzy artykułu:
4
Kierowca BMW chciał uniknąć kontroli drogowej. Zjechał na stację i schował się za tirem
Nerwowy manewr na widok radiowozu zwrócił uwagę policjantów z mławskiej grupy SPEED. 25-letni kierowca BMW próbował uniknąć kontroli, zjeżdżając na stację paliw i chowając samochód za ciężarówką. Szybko okazało się, że miał ku temu powody.
Data dodania artykułu:
29.01.2026 10:47
Liczba komentarzy artykułu:
5