Wrzucili 15-latka do bagażnika i wywieźli do lasu. Pastwili się nad chłopcem, żeby wyrzekł się sympatii do klubu piłkarskiego
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi trzem mieszkańcom powiatu rzeszowskiego, którzy pozbawili wolności 15-latka. Mężczyźni wywieźli chłopca w bagażniku bmw do lasu i chcieli nakłonić go do wyrzeczenia się sympatii do jednego z rzeszowskich klubów piłkarskich, którego był fanem. Policjanci przedstawili im zarzut dotyczący pozbawienia wolności małoletniego i zmuszenia do określonego zachowania.
27.03.2024 08:27