Facebook.com
RSS
piątek, 20 marca 2026 14:55
Zaloguj się
Szukaj
Szukaj
Przestępcy
Wypadki
Piraci drogowi
Przestępstwa narkotykowe
Głupota
Poszukiwania
Pod wpływem
Bezpieczeństwo
Polecamy oferty
Pokaż pozostałe elementy menu
Strona główna
Artykuły
Kradzieże
Kradzieże
Wybierz kategorię
Bezpieczeństwo
Bohaterowie
Ciekawe
dolnośląskie
Wydarzenia
Głupota
Grupy przestępcze
Korupcja
Kradzieże
kujawsko-pomorskie
łódzkie
lubelskie
lubuskie
mafia
małopolskie
mazowieckie
Morderstwa
Przestępstwa narkotykowe
opolskie
Oszustwa
Patologia
Piraci drogowi
Pod wpływem
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
Poszukiwania
Przestępcy
śląskie
Świat
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
Wideo
wielkopolskie
Wypadki
zachodniopomorskie
Polecamy oferty
Z ostatniej chwili
Kradzieże
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Złodziej zatrzymany dzięki zgłoszeniu świadka. Kradzione elementy wynosił przez dziurę w płocie i pakował do busa
19.05.2022 15:04
Prezes dużej firmy oszukał 356 osób i ukradł prawie 50 milionów złotych
19.05.2022 12:43
Gdy wychodzili na zmianę, ona wracała do szatni i grzebała im w rzeczach. Wcześniej jej nie podejrzewali
19.05.2022 10:05
Przechodząc ulicą zobaczył auto z kluczykami w środku. Skorzystał z "okazji", po kilku godzinach był w kajdankach
19.05.2022 09:55
Kradł jak jaskiniowiec - przewiercał baki i spuszczał z nich paliwo, wpadł na odkręcaniu kół
19.05.2022 05:52
Uciekł z więzienia, wpadł na kradzieży... 2 kartonów czekolad. Jego kumpel próbował odbić go z rąk ochrony
19.05.2022 05:24
Chciał zrobić grilla dla znajomych, złapali go w sklepie na kradzieży alko i mięsa
18.05.2022 19:16
Wycinał katalizatory i kradł paliwo. Tłumaczył, że potrzebuje kasy na komunię dziecka
18.05.2022 08:43
Siedział na dołku, wypuścili go i godzinę później znów zwinęli. Szedł przez miasto z torbami pełnymi fantów
17.05.2022 18:46
27-latek przez kilka miesięcy kradł katalizatory w różnych częściach miasta. W końcu policji udało się go dorwać
17.05.2022 13:14
poprzednia
1
...
234
235
236
237
238
239
240
...
następna
Znani influencerzy w zorganizowanej grupie przestępczej. Poważne zarzuty dla twórców internetowych
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Olsztyna i Szczecina oraz Centralnego Biura Śledczego Policji rozbili grupę przestępczą podejrzaną o organizowanie nielegalnego hazardu pod pozorem loterii promocyjnych. W trakcie zakrojonej na szeroką skalę akcji zatrzymano 10 osób związanych ze środowiskiem popularnych influencerów i youtuberów. Przeszukania przeprowadzono na terenie pięciu województw: wielkopolskiego, podlaskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz świętokrzyskiego, gdzie zabezpieczono obszerną dokumentację księgową i nośniki elektroniczne.
Data dodania artykułu:
01.02.2026 16:12
Liczba komentarzy artykułu:
7
Tragiczny finał zderzenia BMW i Audi. W wypadku zginęła 26-letnia kobieta
Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę, 14 lutego na drodze wojewódzkiej nr 269 w powiecie włocławskim. Na trasie między Choceniem a Czerniewicami zderzyły się dwa samochody osobowe - BMW oraz Audi. Bilans zdarzenia jest tragiczny: życie straciła młoda kobieta.
Data dodania artykułu:
15.02.2026 10:55
Liczba komentarzy artykułu:
1
Kulisy operacji "Fabryka". Policjanci zlikwidowali dwa laboratoria i przejęli 3700 kg narkotyków
To było uderzenie, które wstrząsnęło narkotykowym rynkiem w całej Europie. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zainicjowali i poprowadzili bezprecedensową operację o kryptonimie „Fabryka”. Dziś znamy szczegóły likwidacji dwóch gigantycznych laboratoriów, które w 2025 roku produkowały narkotyki na skalę przemysłową. Statystyki porażają: zabezpieczono ponad 3,7 tony gotowych narkotyków i kilkanaście ton chemikaliów!
Data dodania artykułu:
19.02.2026 07:37
Liczba komentarzy artykułu:
5
Złamała kod dyskontu i oszukiwała na kasie samoobsługowej. Aż 59 razy powtórzyła ten sam numer
Śremscy kryminalni zakończyli dochodzenie w sprawie mieszkanki powiatu, która znalazła nielegalny sposób na zapełnianie domowej spiżarni. Kobieta, wykorzystując poufną wiedzę serwisową, przez cztery miesiące systematycznie okradała jeden z popularnych dyskontów. Choć czuła się bezkarna, śledczy policzyli każdą jej wizytę w sklepie.
Data dodania artykułu:
17.02.2026 19:59
Liczba komentarzy artykułu:
4
Kierowca BMW chciał uniknąć kontroli drogowej. Zjechał na stację i schował się za tirem
Nerwowy manewr na widok radiowozu zwrócił uwagę policjantów z mławskiej grupy SPEED. 25-letni kierowca BMW próbował uniknąć kontroli, zjeżdżając na stację paliw i chowając samochód za ciężarówką. Szybko okazało się, że miał ku temu powody.
Data dodania artykułu:
29.01.2026 10:47
Liczba komentarzy artykułu:
5