poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:48

lubelskie

Groźnie wyglądające zderzenie Forda Mustanga i busa. Kierujący osobówką nie upewnił się, że może wyprzedzać
Groźnie wyglądające zderzenie Forda Mustanga i busa. Kierujący osobówką nie upewnił się, że może wyprzedzać
Mandat i punkty karne oraz dwa rozbite samochody to finał kolizji, do której doszło w miejscowości Bochotnica-Kolonia w powiecie puławskim. Zderzyły się tam dwa samochody - Mercedes i Ford. Kierowcy byli trzeźwi, nie odnieśli poważnych obrażeń. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe wyprzedzanie. 05.04.2024 14:31    1
20-latek przyjechał mercedesem ze Szwajcarii, chciał nocą podwieźć nowo poznane kobiety. Rozbił wóz na latarni
20-latek przyjechał mercedesem ze Szwajcarii, chciał nocą podwieźć nowo poznane kobiety. Rozbił wóz na latarni
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz doprowadzenie do kolizji odpowie 20-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna chciał podwieźć do domu dwie nowo poznane kobiety. Po drodze jednak nie wyrobił się na zakręcie. Ostatecznie sam zadzwonił na policję. Badanie alkomatem wykazało około 0,8 promila alkoholu w organizmie. 04.04.2024 17:30    1
22-latek chciał zdążyć przed szynobusem. Zignorował znak STOP, doszło do zderzenia
22-latek chciał zdążyć przed szynobusem. Zignorował znak STOP, doszło do zderzenia
22-letni kierowca BMW na przejeździe kolejowym w Żurawnicy zderzył się z szynobusem. Przyczyną było niezachowanie ostrożności i zignorowanie znaku Stop przez kierującego osobówką. Na szczęście poza niegroźnymi potłuczeniami 22-latek nie odniósł obrażeń. Kolizja dla kierowcy BMW zakończyła się wysokim mandatem. 04.04.2024 11:36    1
Trzej mężczyźni napadli parę na działkach. 44-latek był bity łomem, jego znajomą próbowano zgwałcić
Trzej mężczyźni napadli parę na działkach. 44-latek był bity łomem, jego znajomą próbowano zgwałcić
Policjanci zatrzymali łącznie 5 osób do sprawy rozboju i wywierania wpływu na świadka. Dodatkowo zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Pokrzywdzeni byli bici i użyto wobec nich gazu. 44-latek stracił telefon komórkowy. Wszyscy podejrzani na wniosek prokuratora zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. 04.04.2024 08:24    1
Samochód z pięcioma młodymi osobami wjechał w drzewo. Zginęły dwie kobiety, trzy osoby są ranne
Samochód z pięcioma młodymi osobami wjechał w drzewo. Zginęły dwie kobiety, trzy osoby są ranne
Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło w środę, 3 kwietnia około godz. 15 w miejscowości Stężyca w pow. ryckim (lubelskie), na drodze powiatowej. 03.04.2024 16:35
Policyjny pościg za 19-latkiem. Porzucił auto z narkotykami w środku i próbował jeszcze zbiec pieszo
Policyjny pościg za 19-latkiem. Porzucił auto z narkotykami w środku i próbował jeszcze zbiec pieszo
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-latkowi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ustalili, że kilka tygodni temu stracił prawo jazdy i wydano wobec niego decyzję administracyjną o cofnięciu uprawnień. Dodatkowo w jego samochodzie znaleźli marihuanę. 03.04.2024 15:37    1
Kierowca z Białorusi wjechał do rowu, naczepa zablokowała drogę krajową. 41-latek wydmucha ponad 2 promile
Kierowca z Białorusi wjechał do rowu, naczepa zablokowała drogę krajową. 41-latek wydmucha ponad 2 promile
Za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowie 41-letni obywatel Białorusi, który na DK-2 stracił panowanie nad tirem. Zjechał na pobocze i do przydrożnego rowu, częściowo blokując przy tym drogę krajową. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna. 03.04.2024 07:18
Pijany 36-latek wjechał quadem w drzewo. Z poważnymi obrażeniami został zabrany śmigłowcem do szpitala
Pijany 36-latek wjechał quadem w drzewo. Z poważnymi obrażeniami został zabrany śmigłowcem do szpitala
36-latek kierując quadem na terenie kompleksu leśnego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia i apelujemy o rozsądek za kierownicą. 01.04.2024 15:39
Rozpędzone BMW wbiło się w drzewo. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci jest ciężko ranny
Rozpędzone BMW wbiło się w drzewo. Zginęło dwóch młodych mężczyzn, trzeci jest ciężko ranny
Do tragicznego wypadku doszło dzisiaj po północy w miejscowości Rokitno (lubelskie, pow. bialski). 01.04.2024 12:03    2    3
Auto stanęło na skrzyżowaniu, ludzie wezwali pogotowie. Myśleli, że kierowca zasłabł, a on wydmuchał blisko 4 promile
Auto stanęło na skrzyżowaniu, ludzie wezwali pogotowie. Myśleli, że kierowca zasłabł, a on wydmuchał blisko 4 promile
57-letni kierujący Subaru swoim zachowaniem zwrócił uwagę innych osób, gdy zatrzymał się na skrzyżowaniu i nie kontynuował dalszej jazdy. Początkowo wyglądało to na zasłabnięcie. Jednak, gdy na miejsce dojechały służby, okazało się, że to nie kłopoty ze zdrowiem ale alkohol były przyczyną jego postoju. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad 3,6 promila alkoholu! Mężczyzna został zatrzymany. Najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości. 31.03.2024 21:09    1    1