wtorek, 23 czerwca 2026 12:27

lubelskie

Bardzo groźnie wyglądające potrącenie rowerzysty na rondzie. Poważnie ranny mężczyzna trafił do szpitala. WIDEO
Bardzo groźnie wyglądające potrącenie rowerzysty na rondzie. Poważnie ranny mężczyzna trafił do szpitala. WIDEO
Z poważnymi obrażeniami ciała przewieziono do szpitala potrąconego 65-letniego rowerzystę. Jadącego jednośladem „po rondzie” mężczyznę potrącił kierujący Mazdą, który nie ustąpił mu pierwszeństwa przejazdu. Moment wypadku zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Zdarzenie zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu publikujemy ku przestrodze, aby pokazać, że chwila nieuwagi na jezdni może doprowadzić do tragedii. 28.09.2023 11:14
Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad seatem i ściął kilka drzew. Kierowca zginął, pasażer trafił do szpitala
Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad seatem i ściął kilka drzew. Kierowca zginął, pasażer trafił do szpitala
Dziś po północy doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w Siedliszczu. 33-letni kierujący Seatem na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w pobliskie drzewa. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. 27.09.2023 17:46    1
Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca zaniósł go na komendę
Zgubił portfel z dokumentami, pieniędzmi i amfetaminą w środku. Uczciwy znalazca zaniósł go na komendę
Mieszkaniec Lubartowa znalazł portfel i przyniósł zgubę do komendy. Postawa mężczyzny jest godna pochwały, lecz 32-letni właściciel portfela nie był zadowolony z finału tej sprawy. Okazało się bowiem, że w środku policjanci znaleźli narkotyki. Właściciel odpowie przed sądem za ich posiadanie. 26.09.2023 15:36    2
Trzej młodzi mężczyźni bez powodu zaatakowali 42-latka. Skopali go, po czym wsiedli do auta i odjechali
Trzej młodzi mężczyźni bez powodu zaatakowali 42-latka. Skopali go, po czym wsiedli do auta i odjechali
Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 3 młodych mężczyzn w wieku od 18 do 23-lat do sprawy pobicia 42-latka. Do zdarzenia doszło w Godowie, powiat opolski. Policjanci ustalili, że mężczyźni zaatakowali bez powodu mieszkańca gminy Chodel i bili go po całym ciele. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już zarzuty i zastosowano wobec nich dozór policji. 26.09.2023 12:45    1    3
Czołowe zderzenie rowerzystów na ścieżce. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala
Czołowe zderzenie rowerzystów na ścieżce. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala
Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze dla rowerów. 66-letnia rowerzystka zderzyła się z jadącym z przeciwka 41-latkiem. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Apelujemy o ostrożność! 26.09.2023 12:02    2
Imprezowała z 4 facetami, nad ranem pokłóciła się z jednym z nich. Zaatakowała tasakiem, odpowie za usiłowanie zabójstwa
Imprezowała z 4 facetami, nad ranem pokłóciła się z jednym z nich. Zaatakowała tasakiem, odpowie za usiłowanie zabójstwa
Zamojscy policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która tasakiem zaatakowała znajomego. Do zdarzenia doszło w sobotę rano, gdy po kłótni w mieszkaniu 25-letni pokrzywdzony wyszedł na zewnątrz. Za nim z tasakiem wybiegła 24-latka zadając kilka ciosów. Zatrzymana w prokuraturze usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności. 26.09.2023 11:07
17-latek odpowie za gwałt na rok starszej dziewczynie i nakłanianie do brania narkotyków. Na koncie ma jeszcze napad na taksówkarza
17-latek odpowie za gwałt na rok starszej dziewczynie i nakłanianie do brania narkotyków. Na koncie ma jeszcze napad na taksówkarza
Na 3 miesiące do tymczasowego aresztu trafił 17-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna na swoim koncie ma usiłowanie rozboju, rozbój, nakłanianie do zażycia narkotyków oraz zmuszenie do innej czynności seksualnej i zgwałcenie. 17-latek usłyszał zarzuty w prokuraturze. Grozi mu do 12 lat więzienia. 25.09.2023 13:27    2
Był już karany za dragi, tym razem zatrzymali go z mefedronem i marihuaną. Za recydywę grozi mu nawet 10 lat więzienia
Był już karany za dragi, tym razem zatrzymali go z mefedronem i marihuaną. Za recydywę grozi mu nawet 10 lat więzienia
Kryminalni z zamojskiej komendy w mieszkaniu 37-latka odnaleźli marihuanę, z której można byłoby wykonać prawie 400 porcji dilerskich. Odnaleźli tam również ponad 450 gramów mefedronu. Właściciel narkotyków usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany. 25.09.2023 08:21
Opel wbił się w drzewo, 21-letni kierowca wypadł przez szybę. Mężczyzna zginął na miejscu
Opel wbił się w drzewo, 21-letni kierowca wypadł przez szybę. Mężczyzna zginął na miejscu
21-latek kierujący Oplem Astrą na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna jechał bez zapiętych pasów i po zderzeniu wypadł z auta. Poniósł śmierć na miejscu. Do wypadku doszło dziś przed godziną 5.00 rano w miejscowości Ułęż, w pow. ryckim, na drodze powiatowej. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze. 24.09.2023 15:56    2    1
Osiem razy podchodził do egzaminu. Dwa miesiące po zdobyciu uprawnień zatrzymali mu prawko za prędkość
Osiem razy podchodził do egzaminu. Dwa miesiące po zdobyciu uprawnień zatrzymali mu prawko za prędkość
22-latek zdawał na prawo jazdy 8 razy i cieszył się nim tylko dwa miesiące. Mężczyzna stracił dokument z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h. Dodatkowo został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł, a na jego konto trafiło 13 punktów karnych. 22.09.2023 19:20