piątek, 26 czerwca 2026 23:38

mazowieckie

Rozbity gang złodziei samochodów. Dziewięć osób zatrzymanych, w tym dwóch szefów grupy [WIDEO, FOTO]
Rozbity gang złodziei samochodów. Dziewięć osób zatrzymanych, w tym dwóch szefów grupy [WIDEO, FOTO]
Kupowali samochody, domy i inne nieruchomości – wszystko za pieniądze pochodzące z kradzieży pojazdów, do jakich na przestrzeni ostatnich lat dochodziło w Warszawie i okolicznych powiatach. Policjanci stołecznego Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową wraz z CBŚP Zarząd w Warszawie rozbili grupę przestępczą, która ma na koncie kradzieże z włamaniem i paserki 44 samochodów. Na wniosek Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie, która nadzoruje śledztwo tymczasowym aresztem zostało objętych dziewięciu podejrzanych, w tym dwóch kierujących zorganizowaną grupą przestępczą. 12.02.2024 07:32    1    2
Jechał mocno uszkodzoną toyotą po drodze krajowej. Tłumaczył, że zmierza do mechanika, policjanci przerwali jazdę
Jechał mocno uszkodzoną toyotą po drodze krajowej. Tłumaczył, że zmierza do mechanika, policjanci przerwali jazdę
Wczoraj dzielnicowi z Komisariatu Policji w Mrozach patrolując Ryczołek, zauważyli jadący pojazd, którego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Toyota miała uszkodzony przód, a mimo to kierowca zdecydował się nim podróżować, narażając na niebezpieczeństwo siebie i innych uczestników ruchu. Mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu, ukarali 30-latka mandatem karnym oraz zakazali dalszej jazdy. Pojazd dalszą podróż kontynuował na lawecie. 11.02.2024 14:15    1
Złodziej zabarykadował się przed policją w mieszkaniu matki. Konieczne było siłowe wejście do środka [WIDEO]
Złodziej zabarykadował się przed policją w mieszkaniu matki. Konieczne było siłowe wejście do środka [WIDEO]
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże pieniędzy oraz telefonu. 30-latek zabarykadował się w mieszkaniu swojej matki i nie reagował na wezwania policjantów. Żeby sforsować drzwi konieczna okazała się interwencja Straży Pożarnej. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. 11.02.2024 09:34
Podczas kontroli policjanci wyczuli silny zapach marihuany w aucie. Kierowca i pasażer mieli ją w majtkach
Podczas kontroli policjanci wyczuli silny zapach marihuany w aucie. Kierowca i pasażer mieli ją w majtkach
Zatrzymani przez rembertowskich patrolowców dwaj mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Obaj ukryli narkotyki w bieliźnie. A zdradziła ich bardzo silna woń suszu, która wydobywała się z samochodu, którym jechali oraz unosiła wokół nich samych po wyjściu z auta. Jeden z 19-latków miał ponad 34 gramy marihuany, drugi kilka działek, policjanci zabezpieczyli też precyzyjną wagę elektroniczną. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. 09.02.2024 11:07    1
41-latka miała w mieszkaniu spore ilości narkotyków. Po nalocie policji została objęta dozorem policji
41-latka miała w mieszkaniu spore ilości narkotyków. Po nalocie policji została objęta dozorem policji
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Michałowicach zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. W ręce mundurowych trafił: mefedron, amfetamina, marihuana oraz tabletki ecstasy. Zatrzymana w sprawie została 41-letnia kobieta, która przechowywała narkotyki w swoim domu. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 10 lat więzienia. 09.02.2024 09:58    1
Kryminalni urządzili zasadzkę na młodego dilera. W mieszkaniu miał ponad 3 kilogramy narkotyków
Kryminalni urządzili zasadzkę na młodego dilera. W mieszkaniu miał ponad 3 kilogramy narkotyków
Działania kryminalnych z komisariatu na Białołęce zakończyły się zatrzymaniem 22-latka, który ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 3 kilogramy narkotyków. Wśród zabezpieczonych substancji była marihuana i klefedron. Prokurator prowadzący śledztwo przedstawił mężczyźnie zarzut za posiadanie znacznej ilości zabronionych prawem środków i zastosował wobec niego policyjny dozór i poręczenie majątkowe. 22-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 09.02.2024 07:38
Para zatrzymana z narkotykami. Oboje mieli przy sobie i w mieszkaniach ponad kilogram różnych narkotyków
Para zatrzymana z narkotykami. Oboje mieli przy sobie i w mieszkaniach ponad kilogram różnych narkotyków
Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Przy 28-latku i w mieszkaniach obojga zatrzymanych policjanci znaleźli różnego rodzaju narkotyki oraz wagi służącą do ich porcjowania. Zatrzymanej parze grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności. 08.02.2024 17:48
Kryminalni przyszli po 30-latka, wraz z nim zawinęli jego dziewczynę. W mieszkaniu mieli pół kilo narkotyków
Kryminalni przyszli po 30-latka, wraz z nim zawinęli jego dziewczynę. W mieszkaniu mieli pół kilo narkotyków
Kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca Wołomina, poszukiwanego trzema nakazami doprowadzenia. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w wynajmowanym przez jego 31-letnią znajomą mieszkaniu, w którym policjanci ujawnili substancje odurzające. Zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zatrzymani. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. 08.02.2024 15:07
Poszukiwany za wszelką cenę chciał uniknąć więzienia. Miał specjalny schowek za kuchenką mikrofalową
Poszukiwany za wszelką cenę chciał uniknąć więzienia. Miał specjalny schowek za kuchenką mikrofalową
Poszukiwani przeważnie próbują uniknąć zatrzymania. Były próby ukrycia się w szafce kuchennej lub pod zlewem, a nawet w wacie szklanej. We wtorek (6.02) policjanci referatu operacyjno- rozpoznawczego sochaczewskiej komendy zatrzymali 37-latka, który ukrył się w kuchni w schowku za kuchenką mikrofalową. Wczoraj (7.02) trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka lat. 08.02.2024 13:35    1
Napadli 24-latka bijąc maczetą i bejsbolem. Po kradzieży telefonu szantażowali go udostępnieniem danych
Napadli 24-latka bijąc maczetą i bejsbolem. Po kradzieży telefonu szantażowali go udostępnieniem danych
Funkcjonariusze Wydziału w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości wykonywali czynności w związku z szantażem udostępnienia w Internecie, treści znajdujących się w skradzionym w wyniku rozboju telefonie komórkowym. W efekcie policyjnych działań, nadzorowanych przez Prokuraturę Okręgową Warszawa Praga, zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o nękanie, dokonanie rozboju i kradzież tego telefonu. Wspólne czynności z Wydziałem do Walki z Przestępczością Samochodową Komendy Stołecznej Policji doprowadziły do znalezienia i zabezpieczenia dwóch pojazdów utraconych w 2023 roku na terenie Niemiec. 08.02.2024 07:55