Wściekła się na chłopaka i dźgnęła go nożem, potem zwyzywała policjantów, a jednego z nich ugryzła w rękę
Nasielscy funkcjonariusze zatrzymali 37-latkę, która podczas spotkania ugodziła nożem swojego konkubenta. W trakcie czynności kobieta była agresywna oraz naruszyła nietykalność cielesną mundurowych. Mieszkanka Nasielska trafiła do policyjnego aresztu. Grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.
18.11.2023 09:00