sobota, 27 czerwca 2026 04:38

Przestępstwa narkotykowe

Używając hakerskich technik handlowali narkotykami przez internet. Zatrzymali ich policjanci z "cyberbiura" [FOTO]
Używając hakerskich technik handlowali narkotykami przez internet. Zatrzymali ich policjanci z "cyberbiura" [FOTO]
W ubiegłym tygodniu policjanci z Wydziału w Kielcach Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, w sprawie nadzorowanej przez Prokuraturę Regionalną w Krakowie, zatrzymali na terenie Trójmiasta trzy osoby, które za pomocą szyfrowanych komunikatorów sprzedawały środki odurzające. Osoby te zostały tymczasowo aresztowane. 21.03.2024 08:04
Kryminalni dostali adres młodego dilera. Miał sporo marihuany, do tego grzyby, kokainę, amfetaminę i metamfetaminę
Kryminalni dostali adres młodego dilera. Miał sporo marihuany, do tego grzyby, kokainę, amfetaminę i metamfetaminę
Ponad 1,5 kg marihuany, blisko 200 g kokainy, 50 g amfetaminy, 40 g metamfetaminy i śladowe ilości grzybów halucynogennych zabezpieczyli sosnowieccy kryminalni u 27-letniego mieszkańca dzielnicy Pogoń. Mężczyzna w mieszkaniu miał również sprzęt, który mógł pomóc z rozprowadzaniu środków odurzających. Mieszkaniec Sosnowca usłyszał już zarzuty i decyzją tutejszego sądu trafił na 3 miesiące do aresztu. 20.03.2024 15:59    2
Zamiast suszonych warzyw w ciężarówce była marihuany. Przyjechała do Polski z Hiszpanii [WIDEO, FOTO]
Zamiast suszonych warzyw w ciężarówce była marihuany. Przyjechała do Polski z Hiszpanii [WIDEO, FOTO]
Marihuana przemycona do Polski z Hiszpanii ukryta była w samochodzie ciężarowym, wśród środków ochrony roślin. 39 kg tego narkotyku, wartego w hurcie ponad 700 tys. zł, a w detalu nawet prawie 2 mln zł, przejęli policjanci CBŚP, przy wsparciu funkcjonariuszy KAS. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy po usłyszeniu zarzutów w lubelskiej Prokuraturze Krajowej, zostali tymczasowo aresztowani. 20.03.2024 07:18    1
22-latek na mocno wszedł w dilerkę. W mieszkaniu przechowywał prawie 4 kg różnych narkotyków [FOTO]
22-latek na mocno wszedł w dilerkę. W mieszkaniu przechowywał prawie 4 kg różnych narkotyków [FOTO]
Kętrzyńscy kryminalni ustalili i namierzyli mężczyznę podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. 22-latek w miejscu zamieszkania miał blisko 4 kg narkotyków. Zatrzymany już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Ostatecznie mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 19.03.2024 15:17
Parka miała znaczne ilości narkotyków: ciastka, żelki, płyny, mefedron, kokainę i amfetaminę [FOTO]
Parka miała znaczne ilości narkotyków: ciastka, żelki, płyny, mefedron, kokainę i amfetaminę [FOTO]
Kryminalni z Chełma zatrzymali 27-latkę i 45-latka, u których podczas przeszukań zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków i gotówkę. To marihuana, płyny, ciastka, żelki z zawartością substancji odurzających oraz mefedron, amfetamina i kokaina. 45-latek został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Z kolei z 27-latką czynności zostaną wykonano w późniejszym terminie, gdyż obecnie kobieta przebywa w szpitalu. Oboje odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 19.03.2024 13:30    1
41-latek miał w domu kartony z konopiami, a do tego amunicję. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 10 lat więzienia
41-latek miał w domu kartony z konopiami, a do tego amunicję. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 10 lat więzienia
Prawie 2,5 kg narkotyków zabezpieczyli opolscy policjanci od mieszkańca gminy Opole Lubelskie. Ziele konopi innych niż włókniste jak również 4 sztuki amunicji odnaleźli mundurowi u 41-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do tymczasowego aresztu. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 19.03.2024 11:18
Diler wiózł narkotyki w aucie, więcej miał w piwnicy. Kryminalni zasadzili się na niego przy garażu [FOTO]
Diler wiózł narkotyki w aucie, więcej miał w piwnicy. Kryminalni zasadzili się na niego przy garażu [FOTO]
Na 3 miesiące tymczasowo do aresztu trafił bydgoszczanin zatrzymany przez kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia. 33-latek w aucie oraz piwnicy miał ponad 2 kilogramy narkotyków: marihuany, MDMA oraz haszyszu. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 18.03.2024 20:57
Młody diler handlował narkotykami pod kamerą monitoringu miejskiego. Operatorka wezwała policję
Młody diler handlował narkotykami pod kamerą monitoringu miejskiego. Operatorka wezwała policję
Dzięki informacji od pracownicy monitoringu miejskiego kryminalni z Myślenic zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie prawie 200 gramów narkotyków, które usiłował sprzedać… tuż pod miejską kamerą. 18.03.2024 16:16    1
Podczas zasadzki diler celowo wjechał w radiowóz i próbował uciec pieszo. Zatrzymali go po krótkim pościgu [FOTO]
Podczas zasadzki diler celowo wjechał w radiowóz i próbował uciec pieszo. Zatrzymali go po krótkim pościgu [FOTO]
Kryminalni ze Starogardu zorganizowali akcję, podczas której zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Funkcjonariusze przejęli amfetaminę, marihuanę, kokainę, klefedron oraz tabletki MDMA. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 9 kilogramów zabronionych w Polsce środków. Mundurowi zatrzymali również 42-latka, do którego należały narkotyki. 18.03.2024 13:43    1
Dwaj dilerzy zatrzymani w ciągu trzech dni. Policjanci znaleźli u nich ponad 15 kg marihuany
Dwaj dilerzy zatrzymani w ciągu trzech dni. Policjanci znaleźli u nich ponad 15 kg marihuany
Kryminalni z gdańskiej komendy miejskiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukań kryminalni ujawnili i zabezpieczyli ponad 15 kg marihuany. 34 i 33-letni mężczyźni usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu trafili na trzy miesiące do aresztu. 34-latek był już skazany za uprawę marihuany, był też poszukiwany i posiadał nakaz doprowadzenia do Zakładu Karnego w celu odbycia kary roku i dwóch miesięcy więzienia. Sprawcom grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności. 18.03.2024 11:42