Motocykliści ucierpieli w groźnych wypadkach. Jeden z nich jest w stanie ciężkim
Na drogach powiatu lwóweckiego doszło w ostatnim czasie do dwóch poważnych wypadków z udziałem motocyklistów. W wyniku tych zdarzeń dwaj kierujący jednośladami trafili do szpitali, przy czym jeden z nich znajduje się w stanie ciężkim. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i wzajemny szacunek na drodze.
Dzisiaj, 14:56