niedziela, 1 października 2023 11:54

Czołowe zderzenie motocykla i osobówki na drodze gruntowej. Zginął młody motocyklista

Czołowe zderzenie motocykla i osobówki na drodze gruntowej. Zginął młody motocyklista

22-letni motocyklista, czołowo zderzył się z pojazdem BMW, którym kierowała 42-letnia mieszkanka gm. Bisztynek. Mężczyzna zmarł na wskutek poniesionych obrażeń. Policjanci prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
W czwartek (25.05.2023r.) około godz. 17:40 na drodze gruntowej prowadzącej z m. Wozławek do m. Gromki, gm. Bisztynek, mężczyzna jadący motocyklem zderzył się czołowo z pojazdem BMW. 22-latek jechał sam. Mężczyzna był nieprzytomny, reanimowany na miejscu zdarzenia, niestety jego życia nie udało się uratować. Ciało mieszkańca gminy Bisztynek na polecanie prokuratora zabezpieczono do sekcji zwłok. Kierująca BMW jechała z dwójką pasażerów. 42-latka została przewieziona do szpitala, jednak po przebadaniu została wypisana do domu, ponieważ nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Pasażerom BMW na szczęście nic się nie stało.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku. Pojazdy trafiły na parking strzeżony. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 22-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewą stronę drogi gruntowej i czołowo zderzył się z BMW. Policjanci prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.


bisztynek wypadek bmw motocykl 1
bisztynek wypadek bmw motocykl 1

bisztynek wypadek bmw motocykl 3
bisztynek wypadek bmw motocykl 3


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama