niedziela, 1 października 2023 10:17

Taksówkarz zawiózł kompletnie pijanego pasażera na komendę. Okazało się, że jest poszukiwany

Nietypową interwencję przeprowadzili wczoraj funkcjonariusze z Puław. Na policyjny parking przyjechał taksówkarz, którego pasażer w trakcie jazdy wypił butelkę wysokoprocentowego alkoholu i zasnął. Nie mogąc go dobudzić, taksówkarz zwrócił się o pomoc do policjantów. Okazało się, że 25-latek z powiatu siedleckiego nie potrzebował pomocy medycznej, ale był poszukiwany do odbycia zastępczej kary aresztu.

Wczoraj rano do komendy w Puławach przyjechał taksówkarz zgłosić nietypowy problem. Okazało się, że jego pasażer w trakcie jazdy wypił półitrową butelkę wódki i zasnął. Taksówkarz, nie mogąc go dobudzić podjechał do komendy z prośbą o wezwanie pomocy.

Policjanci wezwali pomoc medyczną, a do jej przyjazdu samodzielnie próbowali wybudzić śpiącego mężczyznę. Okazało się, że nie potrzebował pomocy medycznej, otrzeźwiła go natomiast inna informacja. Gdy policjanci go wylegitymowali okazało się, że 25-latek z powiatu siedleckiego jest poszukiwany do odbycia zastępczej kary resztu za niezapłaconą grzywnę.

Gdy do mężczyzny dotarło, że ma trafić za kratki, natychmiast doszedł do siebie i zorganizował pieniądze na opłacenie grzywny. Zapłacił również za kurs taksówką.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama