niedziela, 1 października 2023 11:20

Doniosła policji, że partner ją bije. Zrewanżował się, wskazując, gdzie kobieta chowa amfetaminę

Doniosła policji, że partner ją bije. Zrewanżował się, wskazując, gdzie kobieta chowa amfetaminę
Zaskakujący przebieg miała interwencja, do której zadysponowani zostali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, w której kobieta wzywała pomocy, siedząc na parapecie mieszkania. 39-letni mężczyzna miał się nad nią znęcać, i kiedy mundurowi dodatkowo znaleźli przy nim marihuanę i haszysz, postanowił, że wskaże, gdzie 35-latka ukrywa środki zabronione. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu kilkadziesiąt gram amfetaminy. Teraz mężczyzna odpowie za znęcanie i posiadanie narkotyków, a kobieta za posiadanie znacznej ich ilości.

W ubiegły weekend policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali zadysponowali do zgłoszenia wedle którego kobieta, będąc na parapecie okna, miała nawoływać pomocy.

Kiedy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że 35-latka na ciele ma ślady zadrapań i zasinienia. Wzywała pomocy, bo jej 39-letni partner miał w tym dniu spowodować te obrażenia i jak oświadczyła nie był to pierwszy raz, kiedy tak agresywnie zachowywał się mężczyzna. Podczas wykonywanych czynności, w jego plecaku policjanci ujawnili kilka gram marihuany oraz haszyszu.

W trakcie interwencji mężczyzna postanowił, że nie będzie dłużny swojej kobiecie i wskazał miejsca, gdzie 35-latka ukrywała narkotyki. Funkcjonariusze policji sprawdzili ten trop i znaleźli w różnych pomieszczeniach prawie 45 gram amfetaminy.

Para trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad partnerką i posiadanie środków zabronionych, natomiast kobieta za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama