środa, 4 października 2023 11:12

22-latek w amoku dusił matkę, a potem podpalił dom. Okazało się, że od dawna znęca się nad bliskimi

Policjanci zatrzymali 22-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Mężczyzna podczas ostatniej awantury podpalił dom. Sprawca usłyszał już zarzuty. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.
22-latek w amoku dusił matkę, a potem podpalił dom. Okazało się, że od dawna znęca się nad bliskimi

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci z Bełżyc (lubelskie) otrzymali w sobotę po południu. Pokrzywdzona przekazała informacje, że jej syn wszczął awanturę, podczas której zaczął ją dusić oraz grozić pozbawieniem życia. Mężczyzna był bardzo agresywny. Kobieta uciekła z domu. Po chwili zauważyła, że budynek został podpalony.

Na miejscu interweniowali policjanci oraz strażacy. Funkcjonariusze bardzo szybko zatrzymali agresora. 22-letni mężczyzna był pijany. Dodatkowo mógł znajdować się pod wpływem narkotyków. Po badaniach lekarskich trafił do policyjnej celi.

Jak ustalili policjanci, sprawca od około 1,5 roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad matką i babką. Mundurowi udowodnili mu też umyślne podpalenie domu. Wczoraj były wykonywane z jego udziałem czynności. Mieszkaniec powiatu lubelskiego został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty znęcania nad rodziną oraz zniszczenia mienia poprzez podpalenie. Na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 5 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama