Wczoraj około 19:40 na trasie Chojniczki - Charzykowy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i oznakowanego radiowozu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca motocykla jadąc w kierunku miejscowości Charzykowy, na łuku drogi wyprzedzał samochód osobowy i motocykl, zjechał na pobocze, po czym stracił panowanie nam pojazdem i uderzył w jadący z naprzeciwka radiowóz. Pomimo reanimacji podjętej przez policjantów oraz świadka zdarzenia, 59-letniemu motocykliście nie udało się przywrócić czynności życiowych.
Śledczy pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady zdarzeń, technik wykonał szkice oraz dokumentacje fotograficzne. Policjanci ruchu drogowego wykonali oględziny skody i motocykla. Pojazdy te zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Ciało 59-latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci w trakcie czynności ustalili, że motocykl, którym kierował mieszkaniec Chojnic, nie posiadał aktualnych badań technicznych.
![Czołowe zderzenie motocykla i radiowozu. 59-latek zginął na miejscu [FOTO] Czołowe zderzenie motocykla i radiowozu. 59-latek zginął na miejscu [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/xl-czolowe-zderzenie-motocykla-i-radiowozu-59-latek-zginal-na-miejscu-foto-1716463890.jpg)










Napisz komentarz
Komentarze