Wczoraj po godz. 18, dyżurny mieleckiej jednostki został powiadomiony o wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Tuszyma (gmina Przecław). Na miejsce niezwłocznie skierował patrol ruchu drogowego.
Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn wynika, że kierujący osobowym seatem, jadąc drogą relacji Mielec-Dębica, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na pas zieleni, następnie przebił metalowe barierki i spadł do koryta rzeki. W wyniku zdarzenia, 53-letni kierujący seatem, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego zginął na miejscu.
Na miejscu, do późnych godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Zabezpieczyli ślady i przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, które pozwolą na dokładne ustalenie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
![Seat przebił barierki na moście i spadł do rzeki. Kierowca zginął na miejscu [FOTO] Seat przebił barierki na moście i spadł do rzeki. Kierowca zginął na miejscu [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/xl-seat-przebil-barierki-na-moscie-i-spadl-do-rzeki-kierowca-zginal-na-miejscu-foto-1726034126.jpg)










Napisz komentarz
Komentarze