Wczoraj rano kryminalni z radzyńskiej komendy udali się na teren jednej z miejscowości w gminie Wohyń. Mieli podejrzenia, że może tam przebywać poszukiwany 61-letni mężczyzna. Jego izolacja zapewne była związana z faktem, że był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd za groźby karalne i niszczenie mienia, których wcześniej się dopuścił.
Jak się okazało, radzyńscy funkcjonariusze zdekonspirowali miejsce jego kryjówki. Mundurowi w młodym sosnowym zagajniku ponad kilometr od miejsca zamieszkania mężczyzny odnaleźli specjalnie zbudowany szałas, w którym ukrywał się 61-latek. Wewnątrz szałasu znajdował się plecak z żywnością i napojami. Mężczyzna prosto z kryjówki trafił na komendę, a stamtąd do zakładu karnego.






![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze