piątek, 5 grudnia 2025 06:40
Reklama

Złamał zakaz zbliżania się do rodziców i groził im śmiercią. 30-latek aresztowany na trzy miesiące

30-letni mężczyzna, podejrzany o uporczywe łamanie sądowego zakazu kontaktu z rodzicami oraz kierowanie wobec nich gróźb karalnych, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Pomimo ciążącego na nim zakazu zbliżania się do bliskich w związku z wcześniejszym znęcaniem się nad nimi, mężczyzna nadal ich nachodził, wszczynał awantury i groził śmiercią. Za naruszenie sądowych środków zapobiegawczych grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Złamał zakaz zbliżania się do rodziców i groził im śmiercią. 30-latek aresztowany na trzy miesiące
Komenda Powiatowa Policji we Włodawie

W środę włodawscy policjanci interweniowali po zgłoszeniu dotyczącym 30-letniego mieszkańca gminy Hanna, który mimo sądowego zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną nachodził swoich rodziców, wszczynał awantury i groził im śmiercią. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zakaz został nałożony wcześniej w związku z przestępstwem znęcania się nad bliskimi.

Po wykonaniu czynności procesowych policjanci doprowadzili podejrzanego do prokuratury i sądu, który przychylił się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztu. 30-latek spędzi za kratkami najbliższe trzy miesiące. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd zakazów grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze