piątek, 5 grudnia 2025 08:08
Reklama

Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. 28-latek po upadku stracił przytomność

W niedzielny wieczór 28-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, jadąc hulajnogą elektryczną, stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i uderzył głową o nawierzchnię, w wyniku czego stracił przytomność. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Policja przypomina, że maksymalna dopuszczalna prędkość hulajnogi elektrycznej to 20 km/h, a na chodniku należy dostosować ją do tempa pieszych. Niestety, ignorowanie tych przepisów wciąż prowadzi do groźnych zdarzeń.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. 28-latek po upadku stracił przytomność
Komenda Powiatowa Policji w Zduńskiej Woli

W niedzielę, 6 lipca 2025 roku, około godziny 21:00, dyżurny zduńskowolskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w Parku im. Stefana Złotnickiego. Z informacji wynikało, że kierujący hulajnogą elektryczną mężczyzna przewrócił się i stracił przytomność. Na miejsce natychmiast skierowano patrol, który udzielił 28-latkowi pierwszej pomocy. Chwilę później przybyli ratownicy medyczni, którzy zdecydowali o przewiezieniu poszkodowanego do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie zagrażają życiu.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna, jadąc ścieżką parkową, nagle stracił panowanie nad hulajnogą, przewrócił się i uderzył głową o nawierzchnię. Był trzeźwy i miał założony kask.


Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze