piątek, 5 grudnia 2025 07:25
Reklama
Tragiczny wypadek

Kierowca mazdy nagle zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. Mężczyzna zginął

Śmiertelny wypadek na DK43. Samochód uderzył w drzewo, kierowca zginął na miejscu.
Kierowca mazdy nagle zjechał z drogi i rozbił się na drzewie. Mężczyzna zginął

Autor: Śląska policja

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotni poranek na drodze krajowej nr 43 między Opatowem a Waleńczowem w powiecie kłobuckim. Kierowca osobowej mazdy z nieustalonej przyczyny zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Mimo akcji ratunkowej, jego życia nie udało się uratować – poinformowała śląska policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 47-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Mazda 3 jechał w stronę Częstochowy, gdy nagle zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe. Podjęto reanimację, jednak obrażenia okazały się zbyt poważne – mężczyzna zmarł.

Jak informuje śląska policja, na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze z kłobuckiej drogówki oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora ustala szczegółowy przebieg i przyczyny tragedii.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze