Według ustaleń policji, sprawca – mieszkaniec gminy Rzeczniów – zaatakował brata w nieustalonych jeszcze okolicznościach, zadając mu cios nożem w okolice szyi. Ranny mężczyzna został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie udzielono mu niezbędnej pomocy medycznej.
Napastnik został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lipsku i trafił do policyjnego aresztu. Po wykonaniu czynności procesowych usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Prokurator Rejonowy w Lipsku skierował do sądu wniosek o tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do wniosku i zdecydował o izolacji podejrzanego na trzy miesiące.
Za usiłowanie zabójstwa grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Śledczy ustalają motywy ataku.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze