We wtorek po godzinie 17 do Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zgłosił się 27-letni mężczyzna, który poinformował dyżurnego, że jest osobą poszukiwaną. Jak się okazało, był ścigany przez Komisariat Policji w Markach za paserstwo. Do odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności był przygotowany – przyszedł z bagażami i został od razu zatrzymany oraz przewieziony do aresztu.
27-latek miał dość uciekania przed policją. Spakował się i zgłosił na komendę do zaległej odsiadki
We wtorek po południu do Komendy Powiatowej Policji we Włodawie zgłosił się 27-latek, który poinformował dyżurnego, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 8 miesięcy.
- 01.08.2025 07:52





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze