Zgłoszenie o awanturze wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Sławnie w poniedziałek. Patrol, który pojawił się na jednej z ulic miasta, zastał tam 28-latka zachowującego się nerwowo. W trakcie interwencji, gdy mężczyzna sięgał do kieszeni po telefon, wypadło mu opakowanie z nieznaną substancją.
Policjanci zabezpieczyli pakunek i sprawdzili jego zawartość. Tester narkotykowy potwierdził, że znajduje się w nim ponad 27 gramów metamfetaminy, a dodatkowo kilka tabletek ecstasy.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzuty. Prokuratura Rejonowa w Sławnie zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 28-latek musi trzy razy w tygodniu stawiać się na komendzie. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 3 lat więzienia.







Napisz komentarz
Komentarze