Jak informuje policja w Hrubieszowie, mężczyzna miał do odbycia karę 2,5 roku pozbawienia wolności zasądzoną przez tamtejszy Sąd Rejonowy za przestępstwa przeciwko opiece i rodzinie. Gdy funkcjonariusze pojawili się na jego posesji, 56-latek próbował uniknąć zatrzymania, ukrywając się na strychu – pod podłogą z drewnianych desek.
Kryminalni szybko odnaleźli mężczyznę i zatrzymali go. Teraz najbliższe 2,5 roku spędzi w zakładzie karnym, odbywając zasądzoną karę.





![Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO] Groźny pożar na terenie prywatnej firmy. Spłonęło sześć zestawów ciężarowych [FOTO]](https://static2.kryminalki.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-pozar-na-terenie-prywatnej-firmy-splonelo-szesc-zestawow-ciezarowych-foto-1765709124.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze