niedziela, 14 grudnia 2025 06:28
Prudnik: poszukiwany i narkotyki

Narkotykowy stolik i poszukiwany mężczyzna w mieszkaniu. Policjanci zwinęli go razem z kumplem

Dwóch mężczyzn wpadło w ręce prudnickich kryminalnych podczas działań wymierzonych w osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary więzienia, drugi — również miał przy sobie narkotyki.
Narkotykowy stolik i poszukiwany mężczyzna w mieszkaniu. Policjanci zwinęli go razem z kumplem

Autor: Policja Prudnik

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, funkcjonariusze ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie gminy może ukrywać się 41-letni mężczyzna poszukiwany do odbycia kary 2 lat i 9 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwa narkotykowe oraz kradzieże. Podczas interwencji informacja potwierdziła się – policjanci zastali w lokalu poszukiwanego.

Jak się okazało, mężczyzna wciąż nie zerwał z przestępczym procederem. Podczas zatrzymania miał przy sobie amfetaminę oraz krzew konopi innych niż włókniste. W mieszkaniu znajdował się również jego 28-letni znajomy. Przy nim policjanci znaleźli około 60 porcji mefedronu i amfetaminy.

Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do prudnickiej komendy. 41-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków w warunkach recydywy, co może oznaczać surowszy wyrok — kara może zostać zwiększona o połowę. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wcześniejszą karę. Jego młodszemu koledze również postawiono zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze