piątek, 31 lipca 2026 10:25

Zbudował szałas w lesie, by uniknąć więzienia. Policjanci wytropili ściganego listem gończym

61-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego był poszukiwany listem gończym. Przez kilka tygodni ukrywał się w lesie, gdzie zbudował prowizoryczny szałas. Policjanci ustalili jego kryjówkę i zatrzymali mężczyznę.
Zbudował szałas w lesie, by uniknąć więzienia. Policjanci wytropili ściganego listem gończym
Policja Mazowiecka

Szydłowieccy kryminalni od kilku tygodni poszukiwali 61-letniego mieszkańca powiatu szydłowieckiego. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego i próbował uniknąć odbycia zasądzonej kary.

W środę w nocy, 29 lipca, funkcjonariusze ustalili miejsce, w którym mógł się ukrywać. Na terenie gminy Chlewiska, w głębi lasu i z dala od zabudowań, policjanci znaleźli prowizoryczny szałas.

To właśnie tam 61-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Zaskoczony pojawieniem się funkcjonariuszy został zatrzymany. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną przez sąd karę.

Policja przypomina, że ukrywanie się przed organami ścigania nie pozwala uniknąć odpowiedzialności. Funkcjonariusze konsekwentnie ustalają miejsca pobytu osób poszukiwanych, niezależnie od tego, gdzie próbują się ukryć.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze