środa, 24 czerwca 2026 00:17

Przestępstwa narkotykowe

18-latek mocno wszedł w kibolstwo i dilerkę. Miał pochowane ponad 3 kilo narkotyków i dużo "sprzętu"
18-latek mocno wszedł w kibolstwo i dilerkę. Miał pochowane ponad 3 kilo narkotyków i dużo "sprzętu"
Śląscy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców wraz z antynarkotykowymi z komendy w Siemianowicach Śląskich, przejęli znaczną ilość środków odurzających. Dzięki wspólnym działaniom, mundurowi zatrzymali związanego ze środowiskiem pseudokibiców 18-letniego mieszkańca Siemianowic. Za posiadanie znacznej ilości różnych narkotyków, grozi mu nawet 10 lat więzienia. Sąd zastosował już wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy. 11.10.2024 22:58
29-latek wiózł w aucie mefedron i krzew konopi. Mówił, że to kwiatek, a o mefedronie nie ma pojęcia
29-latek wiózł w aucie mefedron i krzew konopi. Mówił, że to kwiatek, a o mefedronie nie ma pojęcia
Niemal 80 g mefedronu i doniczkę z krzewem konopi indyjskiej wiózł swoim samochodem 29-latek zatrzymany przez olsztyńskich kryminalnych. Mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że nie wie jak wyglądają rośliny marihuany i był przekonany, że wiezie kwiaty. Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Badanie krwi wykaże, czy prowadził samochód pod wpływem substancji psychoaktywnych. 11.10.2024 12:22    1
Kręcili narkotykowy biznes w miasteczku. Najpierw wjazd na chatę zaliczył 26-latek, a potem dwóch jego kolegów
Kręcili narkotykowy biznes w miasteczku. Najpierw wjazd na chatę zaliczył 26-latek, a potem dwóch jego kolegów
Bolesławieccy kryminalni zatrzymali 3 osoby za przestępstwa narkotykowe. Dwie odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz ich sprzedaż. Policjanci zabezpieczyli ponad 2600 porcji marihuany, metamfetaminę i tabletki MDMA oraz broń i amunicję. Łącznie w sprawie postawiono 9 zarzutów. 11.10.2024 11:53
18-letni kibol na mocno wszedł w narkotyki. W dwóch wynajmowanych garażach miał 5,5 kg towaru [FOTO]
18-letni kibol na mocno wszedł w narkotyki. W dwóch wynajmowanych garażach miał 5,5 kg towaru [FOTO]
Śląscy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców wraz z antynarkotykowymi z komendy w Siemianowicach Śląskich, przejęli znaczną ilość środków odurzających. Dzięki wspólnym działaniom, mundurowi zatrzymali związanego ze środowiskiem pseudokibiców 18-letniego mieszkańca Siemianowic. Za posiadanie znacznej ilości różnych narkotyków, grozi mu nawet 10 lat więzienia. Sąd zastosował już wobec niego 3-miesięczny areszt tymczasowy. 11.10.2024 07:26    1
Ukradli skarbonkę z kościoła, żeby mieć pieniądze na ćpanie. Policjanci znaleźli worek z drobniakami, bo resztę zdążyli już wydać
Ukradli skarbonkę z kościoła, żeby mieć pieniądze na ćpanie. Policjanci znaleźli worek z drobniakami, bo resztę zdążyli już wydać
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy wsparciu policjantów operacyjnych z komisariatu w Oliwie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27,39 i 51 lat, którzy w jednym z oliwskich kościołów ukradli skarbonkę z pieniędzmi, a do drugiej usiłowali się włamać. Dodatkowo sprawcy włamali się do jednego z barów w Oliwie i ze środka ukradli przedmioty oraz gotówkę o wartości prawie 17 tysięcy złotych. Ponadto podejrzany 39-latek usłyszał zarzuty w recydywie za kradzieże pieniędzy ze skarbonek z dwóch innych kościołów i ze szpitala. Odpowie też za kradzież perfum z drogerii. Po przesłuchaniu mężczyzna zgodnie z dyspozycją sądu trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższe lata za popełnione wcześniej kradzieże i włamania. 10.10.2024 12:45
Wyglądał jak zwykły ogródek działkowy, ale działała w nim fabryka narkotyków. Wjazd policji i gleba przy trampolinie
Wyglądał jak zwykły ogródek działkowy, ale działała w nim fabryka narkotyków. Wjazd policji i gleba przy trampolinie
Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Pseudokibiców KWP w Katowicach, wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP w Świętochłowicach oraz funkcjonariuszami SG w Nowym Sączu zabezpieczyli ponad 20 tys. działek dilerskich narkotyków, zatrzymując do tej sprawy 3 osoby. Mężczyźni na terenie Świętochłowic posiadali oraz produkowali środki psychoaktywne. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. 10.10.2024 12:25
40-latek sprzedawał narkotyki dzieciakom. Normalnie stawał autem przed szkołą i czekał aż podejdą. Miał amfetaminę, marihuanę i LSD
40-latek sprzedawał narkotyki dzieciakom. Normalnie stawał autem przed szkołą i czekał aż podejdą. Miał amfetaminę, marihuanę i LSD
Krapkowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Skuteczna praca operacyjna doprowadziła do 40-latka, który usłyszał zarzuty posiadania oraz udostępniania narkotyków małoletnim. Mężczyzna często przebywał swoim samochodem pod jedną ze szkół w Krapkowicach. To właśnie tam na gorącym uczynku doszło do jego zatrzymania. Za popełnione czyny grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 10.10.2024 12:10
Policja zatrzymała trzech grubszych dilerów. Jeden trzymał towar w beczkach. A zaczęło się od przypału na parkingu
Policja zatrzymała trzech grubszych dilerów. Jeden trzymał towar w beczkach. A zaczęło się od przypału na parkingu
Trzech dealerów narkotykowych zatrzymanych w przeciągu dwóch dni to efekt pracy  policjantów z Libiąża w powiecie chrzanowskim. Jeden z mężczyzn usłyszał aż 40 zarzutów m.in. posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom. Podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 09.10.2024 21:15
Zamienił poddasze w domu w pole do uprawy zioła. Policjanci znaleźli tam ponad 200 roślin [WIDEO]
Zamienił poddasze w domu w pole do uprawy zioła. Policjanci znaleźli tam ponad 200 roślin [WIDEO]
Policjanci z Jaworzna zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która prowadzona była na terenie prywatnej posesji 41-letniego mieszkańca Jaworzna. Mundurowi przechwycili 219 nielegalnych krzaków w różnej fazie wzrostu oraz blisko 260 gramów suszu marihuany. Zatrzymanemu właścicielowi plantacji za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia. 09.10.2024 13:57
Diler wpadł, boo bujał się gruzem bez wydechu. W aucie znaleźli sportową torbę z narkotykami i pistoletem
Diler wpadł, boo bujał się gruzem bez wydechu. W aucie znaleźli sportową torbę z narkotykami i pistoletem
Policjanci ze śródmiejskiego komisariatu w Łodzi zatrzymali 26-latka, u którego w pojeździe znaleźli ponad 72 gramy narkotyków. Mężczyzna usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych oraz odpłatnego udzielenia tych substancji, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. 09.10.2024 12:22