czwartek, 25 czerwca 2026 05:19

Przestępstwa narkotykowe

Ukradli skarbonkę z kościoła, żeby mieć pieniądze na ćpanie. Policjanci znaleźli worek z drobniakami, bo resztę zdążyli już wydać
Ukradli skarbonkę z kościoła, żeby mieć pieniądze na ćpanie. Policjanci znaleźli worek z drobniakami, bo resztę zdążyli już wydać
Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy wsparciu policjantów operacyjnych z komisariatu w Oliwie zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 27,39 i 51 lat, którzy w jednym z oliwskich kościołów ukradli skarbonkę z pieniędzmi, a do drugiej usiłowali się włamać. Dodatkowo sprawcy włamali się do jednego z barów w Oliwie i ze środka ukradli przedmioty oraz gotówkę o wartości prawie 17 tysięcy złotych. Ponadto podejrzany 39-latek usłyszał zarzuty w recydywie za kradzieże pieniędzy ze skarbonek z dwóch innych kościołów i ze szpitala. Odpowie też za kradzież perfum z drogerii. Po przesłuchaniu mężczyzna zgodnie z dyspozycją sądu trafił do więzienia, gdzie spędzi najbliższe lata za popełnione wcześniej kradzieże i włamania. 10.10.2024 12:45
Wyglądał jak zwykły ogródek działkowy, ale działała w nim fabryka narkotyków. Wjazd policji i gleba przy trampolinie
Wyglądał jak zwykły ogródek działkowy, ale działała w nim fabryka narkotyków. Wjazd policji i gleba przy trampolinie
Policjanci z Wydziału ds. Przestępczości Pseudokibiców KWP w Katowicach, wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego KMP w Świętochłowicach oraz funkcjonariuszami SG w Nowym Sączu zabezpieczyli ponad 20 tys. działek dilerskich narkotyków, zatrzymując do tej sprawy 3 osoby. Mężczyźni na terenie Świętochłowic posiadali oraz produkowali środki psychoaktywne. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. 10.10.2024 12:25
40-latek sprzedawał narkotyki dzieciakom. Normalnie stawał autem przed szkołą i czekał aż podejdą. Miał amfetaminę, marihuanę i LSD
40-latek sprzedawał narkotyki dzieciakom. Normalnie stawał autem przed szkołą i czekał aż podejdą. Miał amfetaminę, marihuanę i LSD
Krapkowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Skuteczna praca operacyjna doprowadziła do 40-latka, który usłyszał zarzuty posiadania oraz udostępniania narkotyków małoletnim. Mężczyzna często przebywał swoim samochodem pod jedną ze szkół w Krapkowicach. To właśnie tam na gorącym uczynku doszło do jego zatrzymania. Za popełnione czyny grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. 10.10.2024 12:10
Policja zatrzymała trzech grubszych dilerów. Jeden trzymał towar w beczkach. A zaczęło się od przypału na parkingu
Policja zatrzymała trzech grubszych dilerów. Jeden trzymał towar w beczkach. A zaczęło się od przypału na parkingu
Trzech dealerów narkotykowych zatrzymanych w przeciągu dwóch dni to efekt pracy  policjantów z Libiąża w powiecie chrzanowskim. Jeden z mężczyzn usłyszał aż 40 zarzutów m.in. posiadania środków odurzających i udzielania ich innym osobom. Podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 09.10.2024 21:15
Zamienił poddasze w domu w pole do uprawy zioła. Policjanci znaleźli tam ponad 200 roślin [WIDEO]
Zamienił poddasze w domu w pole do uprawy zioła. Policjanci znaleźli tam ponad 200 roślin [WIDEO]
Policjanci z Jaworzna zlikwidowali plantację konopi indyjskich, która prowadzona była na terenie prywatnej posesji 41-letniego mieszkańca Jaworzna. Mundurowi przechwycili 219 nielegalnych krzaków w różnej fazie wzrostu oraz blisko 260 gramów suszu marihuany. Zatrzymanemu właścicielowi plantacji za popełnione przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia. 09.10.2024 13:57
Diler wpadł, boo bujał się gruzem bez wydechu. W aucie znaleźli sportową torbę z narkotykami i pistoletem
Diler wpadł, boo bujał się gruzem bez wydechu. W aucie znaleźli sportową torbę z narkotykami i pistoletem
Policjanci ze śródmiejskiego komisariatu w Łodzi zatrzymali 26-latka, u którego w pojeździe znaleźli ponad 72 gramy narkotyków. Mężczyzna usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych oraz odpłatnego udzielenia tych substancji, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany. 09.10.2024 12:22
Plantacja zioła w ogrodzie domu w centrum Warszawy. Właściciele mieli w piwnicy materiały wybuchowe
Plantacja zioła w ogrodzie domu w centrum Warszawy. Właściciele mieli w piwnicy materiały wybuchowe
Kryminalni z Mokotowa zlikwidowali dużą plantację marihuany, która była "rosnącą linią produkcyjną" dostarczającą na bieżąco "świeży towar". Operacyjne rozpracowanie doprowadziło policjantów do zabezpieczenia znacznej ilości środków odurzających o czarnorynkowej wartości szacowanej wstępnie na około 70 000 złotych oraz do zatrzymania dwóch braci zajmujących się tą nielegalną uprawą. 09.10.2024 07:43    1
Policja rozbiła zorganizowaną grupę dilerów, która wprowadziła do obrotu prawie 600 kg narkotyków
Policja rozbiła zorganizowaną grupę dilerów, która wprowadziła do obrotu prawie 600 kg narkotyków
Policjanci pionu kryminalnego toruńskiej komendy miejskiej, działając pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, rozbili grupę przestępczą zajmującą się handlem narkotykami. Śledczy zebrali dowody na obrót przeszło 580 kilogramami nielegalnych substancji. Członkowie grupy działali na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, a z handlu narkotykami uczynili sobie stałe źródło dochodów. W środę 2 października br. policjanci zatrzymali 9 podejrzanych, a 6 z nich trafiło już do aresztu. Kryminalni przejęli także znaczne ilości narkotyków. 08.10.2024 21:12    1    1
Przez kilka miesięcy rozpracowywali siatkę dilerów w miasteczku. W jednym czasie zatrzymano 12 osób
Przez kilka miesięcy rozpracowywali siatkę dilerów w miasteczku. W jednym czasie zatrzymano 12 osób
Dwanaście osób zatrzymanych, zabezpieczone narkotyki i pieniądze pochodzące z przestępstwa to efekt wspólnych działań policjantów z KPP w Limanowej i KWP w Krakowie, przy wsparciu policyjnych kontrterrorystów. Kilkumiesięczna praca funkcjonariuszy zajmujących się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej pozwoliła na zatrzymanie podejrzanych, którzy wprowadzali do obrotu środki odurzające i odpłatnie ich udzielali nie tylko dorosłym, ale również nieletnim. 07.10.2024 20:48    1
Dwie dilerki zgarnięte z miasteczka jednego dnia. Obie odpowiedzą za znaczną ilość i grozi im więzienie
Dwie dilerki zgarnięte z miasteczka jednego dnia. Obie odpowiedzą za znaczną ilość i grozi im więzienie
Kryminalni z Rogoźna zatrzymali dwie mieszkanki powiatu obornickiego, w wieku 32 i 34-lat podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania ich miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili łącznie ponad 79 gramów amfetaminy, ponad 700 gramów marihuany oraz ponad 300 gramów mefedronu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 06.10.2024 20:27