środa, 24 czerwca 2026 22:58

Piraci drogowi

Jeździł z zakazami, bo sądził, że najwyżej dostanie kolejny. Bardzo się zdziwił, gdy sąd wsadził go na pół roku
Lwówek Śląski: notoryczny pirat
Jeździł z zakazami, bo sądził, że najwyżej dostanie kolejny. Bardzo się zdziwił, gdy sąd wsadził go na pół roku
54-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego został zatrzymany przez policjantów drogówki, mimo że miał aż trzy aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Lwówku Śląskim, mężczyzna ponownie złamał prawo i tym razem jego sprawa zakończyła się bezwzględną karą więzienia. 03.05.2026 23:52
Chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych. Kierowca BMW był po użyciu alkoholu
Chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych. Kierowca BMW był po użyciu alkoholu
44-letni kierowca BMW potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 10-letniego chłopca, który przeprowadzał rower. Mężczyzna był po użyciu alkoholu i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie, dziecko trafiło do szpitala, ale nie odniosło obrażeń. 03.05.2026 21:13
W trakcie pościgu porzucił BMW i dalej uciekał pieszo. Miał dożywotni zakaz prowadzenia
Jezierzyce: nie udało mu się uciec
W trakcie pościgu porzucił BMW i dalej uciekał pieszo. Miał dożywotni zakaz prowadzenia
Pościg ulicami Jezierzyc i ucieczka pieszo. 29-latek z powiatu słupskiego próbował zgubić policjantów, bo miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 02.05.2026 18:22    1
Gnał przez tunel ponad 120 na godzinę. Od razu trafił do więzienia, bo był poszukiwany
Katowice: z auta do celi
Gnał przez tunel ponad 120 na godzinę. Od razu trafił do więzienia, bo był poszukiwany
Niebezpieczna jazda w katowickim tunelu zakończyła się poważnymi konsekwencjami dla kierowcy Audi. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Katowicach, 33-letni mieszkaniec Sosnowca nie tylko rażąco przekroczył prędkość, ale okazało się, że był również osobą poszukiwaną. 01.05.2026 21:57    1
Omijali auta, które zatrzymały się przed przejściem, i przejeżdżali obok pieszych. Posypały się mandaty
Zielona Góra: wysokie mandat i punkty
Omijali auta, które zatrzymały się przed przejściem, i przejeżdżali obok pieszych. Posypały się mandaty
Niebezpieczne zachowania kierowców przy przejściach dla pieszych znalazły się pod lupą zielonogórskiej drogówki. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze, funkcjonariusze przeprowadzili działania „Patrol przy przejściu”, koncentrując się na relacji kierujący–pieszy. 01.05.2026 13:16    1
23-latek uciekał przed policją pieszo i autem. Miał zakaz i narkotyki i był pod wpływem
23-latek uciekał przed policją pieszo i autem. Miał zakaz i narkotyki i był pod wpływem
Zaczęło się od braku zapiętych pasów, a skończyło na policyjnym pościgu, rozbitej maździe i pieszej ucieczce przez pola. 23-letni kierowca volkswagena za nic miał sądowe zakazy i przepisy. W jego aucie policjanci znaleźli narkotyki i stos pustych puszek po alkoholu. 30.04.2026 12:47    1
Potrącenie motocyklistki na rondzie. Kierowca Hondy zajechał jej drogę
Zielona Góra: zdarzenie na rondzie
Potrącenie motocyklistki na rondzie. Kierowca Hondy zajechał jej drogę
Niebezpieczne zdarzenie na Rondzie Rady Europy w Zielonej Górze. Kierowca osobowej hondy podczas zmiany pasa ruchu doprowadził do potrącenia motocyklistki. Kobieta trafiła do szpitala. 29.04.2026 23:29
Przepuścił jeden pociąg i ruszył na czerwonym. Nie spodziewał się, że nadjeżdża kolejny
Turów: zdarzenie na przejeździe
Przepuścił jeden pociąg i ruszył na czerwonym. Nie spodziewał się, że nadjeżdża kolejny
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Turowie, gdzie pociąg osobowy relacji Kielce–Częstochowa zderzył się z samochodem osobowym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 28.04.2026 23:35
Pijany 25-latek wiózł kolegę zdezelowanym motorowerem. Tablicę miał w domu, bo odpadła z błotnikiem
Świebodzin: pijany kierowca i niesprawny motorower
Pijany 25-latek wiózł kolegę zdezelowanym motorowerem. Tablicę miał w domu, bo odpadła z błotnikiem
Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 kwietnia, w Świebodzinie. Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym poruszającym się motorowerem. Skierowany na miejsce patrol szybko zauważył pojazd odpowiadający opisowi – dwóch mężczyzn jechało nim po zmroku bez oświetlenia i bez kasków. 28.04.2026 10:15    1
Skrajnie niebezpieczne popisy młodego kierowcy Subaru. Driftował z kolegami w bagażniku
Elbląg: surowe konsekwencje niebezpiecznej jazdy
Skrajnie niebezpieczne popisy młodego kierowcy Subaru. Driftował z kolegami w bagażniku
Mężczyzna driftował swoim Subaru przy ul. Kwiatkowskiego w Elblągu, mając w aucie pasażerów przewożonych… w bagażniku. 28.04.2026 10:03    1