czwartek, 25 czerwca 2026 01:39

Piraci drogowi

Policyjny pościg za Oplem. Kierowca zostawił w krzakach naćpane pasażerki i zbiegł z miejsca
Policyjny pościg za Oplem. Kierowca zostawił w krzakach naćpane pasażerki i zbiegł z miejsca
Nocna próba kontroli drogowej w Radziejowie zamieniła się w kilkunastokilometrowy pościg. 26-letni kierowca opla zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe, pędząc w stronę powiatu konińskiego. Choć porzucił auto i próbował się ukryć, kilka godzin później był już w kajdankach. 17.04.2026 10:26    1
Cybertruck pędził przez miasto z prędkością 115 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy
Cybertruck pędził przez miasto z prędkością 115 km/h. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy
Miał być futurystyczny lans, skończyło się na policyjnej kontroli i utracie prawa jazdy. Lubelscy policjanci zatrzymali kierowcę Tesli Cybertruck, który pędził przez miasto aż 115 km/h. Jako drogowy recydywista, mężczyzna nie mógł liczyć na taryfę ulgową. 17.04.2026 09:56    1    2
20-latek driftował BMW na parkingu. Pożegnał się z prawkiem i ma duży mandat do zapłacenia
Szamotuły: surowa kara za drift
20-latek driftował BMW na parkingu. Pożegnał się z prawkiem i ma duży mandat do zapłacenia
Niebezpieczna zabawa na parkingu w Szamotułach zakończyła się poważnymi konsekwencjami. 20-letni kierowca BMW stracił prawo jazdy, a na jego konto trafiły wysokie kary. 16.04.2026 21:30
Policjanci wzięli na celownik zmodyfikowane auta. 180 wykroczeń w ciągu weekendu tylko w jednym polskim mieście
Lublin: modyfikacje pod lubą
Policjanci wzięli na celownik zmodyfikowane auta. 180 wykroczeń w ciągu weekendu tylko w jednym polskim mieście
Ponad 180 wykroczeń ujawnili policjanci podczas weekendowych działań na ulicach Lublina. Funkcjonariusze skupili się przede wszystkim na kierowcach łamiących przepisy i stwarzających zagrożenie dla innych uczestników ruchu. 16.04.2026 12:37    1    1
Szaleńczy pościg na A4 i strzały ostrzegawcze. 23-latek z BMW trafił za kraty
Szaleńczy pościg na A4 i strzały ostrzegawcze. 23-latek z BMW trafił za kraty
Miał być zwykłą kontrolą z powodu złego stanu technicznego auta, a skończyło się karambolem, próbą rozjechania policjantów i strzałami. 23-letni kierowca BMW, który zdemolował ulice Legnicy i autostradę A4, usłyszał już decyzję sądu. Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. 16.04.2026 09:21    1
Kobieta przyjechała autem na komisariat, żeby zbadać trzeźwość. Wydmuchała prawie 1,5 promila
Orneta: sama się pogrążyła
Kobieta przyjechała autem na komisariat, żeby zbadać trzeźwość. Wydmuchała prawie 1,5 promila
Niecodzienna interwencja w Ornecie. 30-letnia mieszkanka miasta sama zgłosiła się na komisariat, aby sprawdzić swoją trzeźwość. Problem w tym, że na miejsce przyjechała… samochodem. 15.04.2026 21:11    1    1
Jechał za szybko i całą szerokością drogi. Mężczyzna za kierownicą miał 2,5 promila
Rogoźnie: podwójny gaz i za ciężka noga
Jechał za szybko i całą szerokością drogi. Mężczyzna za kierownicą miał 2,5 promila
Niebezpieczna jazda zakończyła się interwencją policji. 58-letni kierowca skody został zatrzymany w miejscowości Rogóźno, gdzie przekroczył prędkość i prowadził auto pod wpływem alkoholu. 15.04.2026 20:29    1
Miał zakaz, ale dalej jeździł pijany. Obywatel Ukrainy skazany na więzienie
Kielce: pijacka recydywa
Miał zakaz, ale dalej jeździł pijany. Obywatel Ukrainy skazany na więzienie
Niebezpieczna jazda ulicami Kielc zakończyła się natychmiastową reakcją policjantów i szybkim wyrokiem sądu. 39-letni obywatel Ukrainy odpowie za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu. 15.04.2026 15:16    2
Wjechał ścigaczem na pole i tam zaliczył glebę. Mężczyzna uciekał policji. Miał ponad 2 promile
Sanok: pościg i zatrzymanie
Wjechał ścigaczem na pole i tam zaliczył glebę. Mężczyzna uciekał policji. Miał ponad 2 promile
Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed policją i był pijany. 35-letni motocyklista zakończył swoją jazdę na polu, gdzie przewrócił się razem z pojazdem. Teraz odpowie za kilka poważnych przestępstw. 14.04.2026 10:42    1
Kompletnie pijany kierowca przyjechał na stację benzynową. Został zatrzymany przez świadka
Strzelce Opolskie: zatrzymanie pijanego kierowcy
Kompletnie pijany kierowca przyjechał na stację benzynową. Został zatrzymany przez świadka
Niebezpieczna sytuacja rozegrała się późnym wieczorem w Strzelcach Opolskich. Na jedną ze stacji paliw przyjechał kierowca, którego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem alkoholu. Dzięki reakcji świadka nie doszło do tragedii. 14.04.2026 10:15    1