czwartek, 25 czerwca 2026 12:26

Piraci drogowi

Młody odebrał prawko i stracił je kilka godzin później. Trzy rozbite auta i ludzie uciekający z chodnika
Lębork: nie nacieszył się prawem jazdy.
Młody odebrał prawko i stracił je kilka godzin później. Trzy rozbite auta i ludzie uciekający z chodnika
Prawo jazdy odebrał kilka godzin wcześniej. Po południu doprowadził już do groźnej kolizji trzech samochodów, a auta wpadły na chodnik, zmuszając pieszych do ucieczki. 23.02.2026 13:40    1    2
Mechanik-amator pędził 144 km/h. "Diagnozował auto" podczas szaleńczej jazdy przez miasto
Mechanik-amator pędził 144 km/h. "Diagnozował auto" podczas szaleńczej jazdy przez miasto
Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego udowodnił, że pomysłowość kierowców nie zna granic – niestety również tych dotyczących bezpieczeństwa. Zatrzymany przez drogówkę mężczyzna tłumaczył, że drastyczne przekroczenie prędkości było elementem... diagnostyki komputerowej silnika. Ta "usługa" kosztowała go utratę prawa jazdy i wysoki mandat. 23.02.2026 12:47
BMW zatrzymane dwa razy w ciągu kilku minut. 21-latek stracił prawo jazdy i 5 tysięcy złotych
BMW zatrzymane dwa razy w ciągu kilku minut. 21-latek stracił prawo jazdy i 5 tysięcy złotych
To była wyjątkowo kosztowna i krótka podróż dla 21-letniego kierowcy BMW. Młody mężczyzna w czwartkowy wieczór dwukrotnie wpadł w ręce policjantów ruchu drogowego w odstępie zaledwie kilku minut. Za nic mając pierwszą interwencję i wysoki mandat, chwilę później ponownie docisnął pedał gazu w obszarze zabudowanym. Bilans jego lekkomyślności to 5000 złotych kary, 24 punkty karne i utrata prawa jazdy. 22.02.2026 20:20    1
Mrugał światłami i jechał z prędkością ponad 200 km/h. Tłumaczył, że testował nowe Porsche kolegi
Mrugał światłami i jechał z prędkością ponad 200 km/h. Tłumaczył, że testował nowe Porsche kolegi
Miał być pokaz mocy nowego auta kolegi, a skończyło się na policyjnej kontroli i rekordowych mandatach. Funkcjonariusze z Grupy SPEED zatrzymali kierowcę Porsche, który na drodze ekspresowej S7 zlekceważył wszelkie zasady bezpieczeństwa. Mężczyzna nie tylko drastycznie przekroczył prędkość, ale też terroryzował innych kierowców światłami drogowymi. Jego tłumaczenie? „Kolega dał mi się przejechać”. 22.02.2026 18:37    1
Pijany kierowca VW "Passa" nie miał dobrej passy. Złapał go policjant na urlopie
Bychawa: dalej nie pojechał
Pijany kierowca VW "Passa" nie miał dobrej passy. Złapał go policjant na urlopie
Zanim zdążył odjechać, został zatrzymany przez policjanta będącego po służbie. 47-latek miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i – jak się okazało – w ogóle nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 22.02.2026 11:48    1    5
Sąd nie miał litości dla kierowcy Audi. Dożywotni zakaz prowadzenia aut i więzienie w 48 godzin
Sąd nie miał litości dla kierowcy Audi. Dożywotni zakaz prowadzenia aut i więzienie w 48 godzin
Myślał, że sądowe zakazy go nie dotyczą, ale tym razem sprawiedliwość dopadła go w rekordowym tempie. 29-letni mieszkaniec Malborka, zatrzymany we wtorek wieczorem za kierownicą Audi, w czwartek znał już swój wyrok. Dzięki zastosowaniu trybu przyspieszonego, mężczyzna w ciągu zaledwie dwóch dób zamienił fotel kierowcy na więzienną pryczę. Bilans jego nocnej przejażdżki? Trzy miesiące bezwzględnego pozbawienia wolności, 10 tysięcy złotych grzywny i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 22.02.2026 09:55    2    2
Kierowca pickupa nie odśnieżył samochodu. Bryła lodu prawie uderzyła w radiowóz
Ruda Śląska: niebezpieczne zdarzenie na autostradzie
Kierowca pickupa nie odśnieżył samochodu. Bryła lodu prawie uderzyła w radiowóz
Mieszkaniec powiatu mikołowskiego na własnej skórze przekonał się, że nieodśnieżony dach to nie tylko brak komfortu, ale przede wszystkim śmiertelne zagrożenie. Z jego Forda, pędzącego autostradą A4, oderwała się bryła lodu i uderzyła w jezdnię tuż przed maską nieoznakowanego radiowozu. Tym razem skończyło się na strachu i wysokiej karze. 21.02.2026 14:10    1
Zatrzymał się na stacji, żeby "dotankować" alko. 55-latek jechał drogą ekspresową kompletnie pijany
Kościan: ekspresówką na podwójnym gazie
Zatrzymał się na stacji, żeby "dotankować" alko. 55-latek jechał drogą ekspresową kompletnie pijany
Kierowca z województwa śląskiego urządził sobie skrajnie niebezpieczną wycieczkę drogą ekspresową w kierunku Poznania. Jadąc Toyotą „wężykiem”, stwarzał realne zagrożenie dla innych, a po zjeździe na parking wyciągnął butelkę wódki. Dzięki przytomnej reakcji świadków i policjantów, 55-latek zamiast do Szczecina, trafił prosto do policyjnej celi. 21.02.2026 13:35    1
Policja zatrzymuje kierowców jadących "na czołgistę". Zawsze tłumaczą się tak samo
Skarżysko-Kamienna: igrają z bezpieczeństwem
Policja zatrzymuje kierowców jadących "na czołgistę". Zawsze tłumaczą się tak samo
Zamiast pełnej widoczności – jedynie mały „wizjer” wydrapany w lodzie. Choć zima w pełni, wielu kierowców wciąż igra z losem, wyruszając w trasę nieprzygotowanymi autami. Tylko w ciągu ostatniej doby skarżyscy policjanci utemperowali zapędy trzech amatorów ekstremalnej jazdy, dla których pośpiech okazał się ważniejszy od bezpieczeństwa. 20.02.2026 17:24    1
68-latek chciał poszaleć i wjechał na lód. Auto uderzyło w pomost. Straty kilkadziesiąt tysięcy
Zegrze Południowe: stary, a głupi
68-latek chciał poszaleć i wjechał na lód. Auto uderzyło w pomost. Straty kilkadziesiąt tysięcy
Wjechał samochodem na zamarznięte Jezioro Zegrzyńskie i zakończył „rajd” na pomoście WOPR. 68-latek zniszczył konstrukcję wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych i usłyszał już zarzuty. 20.02.2026 13:51