czwartek, 25 czerwca 2026 14:01

Piraci drogowi

Prawie dwukrotnie przekroczył prędkość na autostradzie. Żółty Mustang zatrzymany
Ruda Śląska: za szybko na autostradzie
Prawie dwukrotnie przekroczył prędkość na autostradzie. Żółty Mustang zatrzymany
Blisko dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość na śląskim odcinku autostrady A4. 38-letni kierowca Forda Mustanga został zatrzymany przez policjantów po tym, jak jechał 194 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 100 km/h. Skończyło się wysokim mandatem i 15 punktami karnymi. 17.02.2026 09:40
Busiarz po narkotykach zatrzymany na autostradzie A4. Wpadł, bo rażąco przekroczył prędkość
Busiarz po narkotykach zatrzymany na autostradzie A4. Wpadł, bo rażąco przekroczył prędkość
Policjanci z bolesławieckiej drogówki zatrzymali na autostradzie A4 kierowcę busa, który rażąco przekroczył dozwoloną prędkość. 38-letni mieszkaniec województwa lubelskiego jechał z prędkością ponad 150 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 110 km/h. Nadmierna prędkość była powodem podjęcia kontroli przez funkcjonariuszy pełniących służbę na dolnośląskim odcinku trasy. 16.02.2026 20:24    1
Nie chciała czekać jak inni i pojechała po ciągłej. Policja dostała nagranie. Kobieta została ukarana
Olsztyn: kosztowny pośpiech
Nie chciała czekać jak inni i pojechała po ciągłej. Policja dostała nagranie. Kobieta została ukarana
Podwójna linia ciągła nie powstrzymała kierującej przed ryzykownym manewrem. Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ul. Leonharda w Olsztynie. Sprawa zakończyła się mandatem i punktami karnymi. 16.02.2026 19:20    1
Pijany mężczyzna wszedł na komendę z butelką wódki i powiedział, że zrzeka się prawa jazdy. Przyjechał tam autem
Pabianice: sam się pogrążył
Pijany mężczyzna wszedł na komendę z butelką wódki i powiedział, że zrzeka się prawa jazdy. Przyjechał tam autem
32-letni mieszkaniec Pabianic postanowił „oddać” prawo jazdy, bo – jak stwierdził – nie jest mu już potrzebne. Chwilę później badanie wykazało, że miał w organizmie 0,8 promila alkoholu. 16.02.2026 14:45    1
20-latek w BMW wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i popisywał się kręcąc bączki. WIDEO
20-latek w BMW wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i popisywał się kręcąc bączki. WIDEO
Policjanci z Bielska-Białej wyciągnęli surowe konsekwencje wobec 20-letniego kierowcy BMW, który w rażący sposób naruszył zasady bezpieczeństwa na drodze. Do zdarzenia doszło na jednym z miejskich skrzyżowań w grudniu ubiegłego roku. Młody mężczyzna wykonał serię niebezpiecznych manewrów, które mogły doprowadzić do tragedii. Nagranie z jego popisami trafiło do mediów społecznościowych, a następnie zostało przesłane na policyjną skrzynkę „Stop agresji drogowej”. 16.02.2026 08:58    1
Młody kierowca BMW był tak pijany, że nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. 18-latek zatrzymany przez policję
Snopki: przerwana kariera młodego kierowcy
Młody kierowca BMW był tak pijany, że nie potrafił utrzymać prostego toru jazdy. 18-latek zatrzymany przez policję
Nocna kontrola drogowa w Snopkach zakończyła się zatrzymaniem pijanego kierowcy. 18-latek siedzący za kierownicą BMW miał w organizmie 1,5 promila alkoholu. Teraz za swoją nieodpowiedzialność odpowie przed sądem. 15.02.2026 20:18    1
Myślał, że skończy się na kolejnym zakazie, ale nie tym razem. Kierowca trafił do więzienia na pół roku
Żagań: surowe konsekwencje złamana zakazu
Myślał, że skończy się na kolejnym zakazie, ale nie tym razem. Kierowca trafił do więzienia na pół roku
Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, ale mimo to wsiadł za kierownicę. 56-latek zatrzymany w Czernej w ciągu 48 godzin usłyszał wyrok i trafi do więzienia na pół roku. Sąd orzekł również obowiązek zapłaty 10 tysięcy złotych na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym. 15.02.2026 12:30    1
Najdroższy manicure w Polsce? 23-letnia Ukrainka pędziła mercedesem 200 km/h „na paznokcie”
Najdroższy manicure w Polsce? 23-letnia Ukrainka pędziła mercedesem 200 km/h „na paznokcie”
Pośpiech, luksusowy Mercedes i skrajna nieodpowiedzialność na drodze ekspresowej S17. Policjanci z Puław zatrzymali młodą kobietę, która pędziła w stronę Warszawy niemal 200 km/h. Powód? Wizyta u kosmetyczki. 14.02.2026 11:15    1
Sceny jak z GTA w Białymstoku. 15-latek w Mitsubishi uderzył w goniący go radiowóz
Sceny jak z GTA w Białymstoku. 15-latek w Mitsubishi uderzył w goniący go radiowóz
Sceny niczym z filmu akcji rozegrały się w nocy na ulicach Białegostoku. Kierowca mitsubishi ignorował radiowozy, jechał pod prąd i próbował taranować funkcjonariuszy. Po skutecznym zablokowaniu pojazdu okazało się, że za kierownicą siedziało dziecko. 14.02.2026 09:44    2
Pijany kierowca wjechał na przejazd a potem na torowisko. Został zatrzymany razem z pasażerką
Warszawa: auto na torach
Pijany kierowca wjechał na przejazd a potem na torowisko. Został zatrzymany razem z pasażerką
Pijany kierowca wjechał na torowisko w Błoniu i zablokował ruch pociągów. 34-latek miał ponad 2 promile alkoholu, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i narkotyki przy sobie. Decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie. 13.02.2026 23:18    1    2