środa, 24 czerwca 2026 14:13

Piraci drogowi

208 na 70. Kierowca Alfy namierzony przez drogówkę dostał 5000 tysięcy mandatu i punkty
Zabrze: dużo za szybko
208 na 70. Kierowca Alfy namierzony przez drogówkę dostał 5000 tysięcy mandatu i punkty
208 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Taką prędkość zarejestrowali policjanci z zabrzańskiej drogówki w nieoznakowanym radiowozie. 37-letni kierowca Alfy Romeo stracił prawo jazdy, dostał 5000 zł mandatu i 15 punktów karnych. 05.06.2026 15:31
Pijany motocyklista zatrzymany po nocnym pościgu. Nie miał tablicy, świateł ani uprawnień
Szczecinek: pościg i zatrzymanie
Pijany motocyklista zatrzymany po nocnym pościgu. Nie miał tablicy, świateł ani uprawnień
Jazda bez świateł i tablicy rejestracyjnej, ucieczka przed patrolem, poślizg na skrzyżowaniu, a na końcu pieszy pościg i agresja wobec policjantów. Tak zakończyła się nocna interwencja szczecineckich funkcjonariuszy wobec kierującego jednośladem. 05.06.2026 12:10
10-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Za kierownicą 86-latek
Osiek: zdarzenie na przejściu
10-latek potrącony na przejściu dla pieszych. Za kierownicą 86-latek
Chwila nieuwagi na drodze może skończyć się dramatem. W Osieku w powiecie oświęcimskim 86-letni kierowca Opla potrącił na przejściu dla pieszych 10-letniego chłopca. Dziecko trafiło do szpitala. 05.06.2026 11:21
Chłopcy jechali razem na jednej hulajnodze. Przewrócili się przy dużej prędkości. Żaden nie miał kasku
Puławy: wypadek na hulajnodze
Chłopcy jechali razem na jednej hulajnodze. Przewrócili się przy dużej prędkości. Żaden nie miał kasku
Brawurowa jazda jedną hulajnogą elektryczną zakończyła się dla dwóch 14-latków w szpitalu. Nastolatkowie jechali z Puław w kierunku miejscowości Rudy w gminie Końskowola. W pewnym momencie stracili panowanie nad urządzeniem i przewrócili się na jezdnię. Żaden z nich nie miał kasku. 04.06.2026 12:32
Pasażerka błagała o litość, piesi odskakiwali z drogi. Mercedes zatrzymany po policyjnej obławie
Pasażerka błagała o litość, piesi odskakiwali z drogi. Mercedes zatrzymany po policyjnej obławie
Policjanci ze strzeleckiej drogówki po niebezpiecznym pościgu zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Izbicko, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna pędził mercedesem ulicami Strzelec Opolskich, zmuszając pieszych i rowerzystów do ucieczki z drogi, a w pewnym momencie wypadł na przydrożne pole. Towarzysząca mu 30-letnia pasażerka bezskutecznie prosiła go o przerwanie szaleńczej jazdy. Jak się okazało, kierowca uciekał, ponieważ nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i bał się mandatu. Teraz zamiast kary finansowej grozi mu do 5 lat więzienia. 04.06.2026 07:36
Miał 3,6 promila, cofał na parkingu i potrącił dwie osoby. Potem po prostu odjechał
Wałbrzych: potrącenie na parkingu
Miał 3,6 promila, cofał na parkingu i potrącił dwie osoby. Potem po prostu odjechał
41-letni mieszkaniec Wałbrzycha został zatrzymany po tym, jak na parkingu w Szczawnie-Zdroju najechał samochodem na dwóch pieszych, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Badanie wykazało, że mężczyzna miał 3,61 promila alkoholu w organizmie. 03.06.2026 15:01    1
12-latek uciekał policji na motorowerze. Ignorował sygnały i próbował zgubić radiowóz
Jędrzejów: dzieciak rzucił się do ucieczki
12-latek uciekał policji na motorowerze. Ignorował sygnały i próbował zgubić radiowóz
Policjanci z jędrzejowskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli kierującego motorowerem, który jechał bez włączonych świateł mijania, a pojazd nie miał tablicy rejestracyjnej. Kierujący zignorował jednak sygnały funkcjonariuszy i zaczął uciekać. Po pościgu okazało się, że za kierownicą siedział 12-latek. 03.06.2026 14:47
Zrobił kategorię B i od razu ją stracił. 17-latek popisywał się przy szkole jazdą motorowerem na jednym kole
Nowe Miasto Lubawskie: srogie konsekwencje popisów
Zrobił kategorię B i od razu ją stracił. 17-latek popisywał się przy szkole jazdą motorowerem na jednym kole
17-letni mieszkaniec gminy Bratian długo nie nacieszył się prawem jazdy. Nastolatek został zatrzymany przez policjantów w Nowym Mieście Lubawskim po tym, jak jechał motorowerem na jednym kole w rejonie jednej ze szkół. Funkcjonariusze ukarali go mandatem, punktami karnymi i zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące. 02.06.2026 11:23    1    1
Uciekał crossem przed policją. 16-latek bez kasku i uprawnień woził 17-letnią pasażerkę
Uciekał crossem przed policją. 16-latek bez kasku i uprawnień woził 17-letnią pasażerkę
Malborscy dzielnicowi zatrzymali po pościgu 16-letniego mieszkańca gminy Miłoradz, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Nastolatek jechał niedopuszczonym do ruchu motocyklem typu cross, nie miał kasku ochronnego i przewoził o rok starszą pasażerkę. Ucieczka zakończyła się w lesie, gdzie chłopak wywrócił pojazd, a oboje nastolatkowie próbowali jeszcze uciekać pieszo. O dalszym losie nieodpowiedzialnego kierowcy zadecyduje teraz sąd rodzinny. 01.06.2026 13:54    1
Za ten numer 19-latek w BMW pożegnał się z prawkiem. Tłumaczył, że "odreagowywał"
Ostrołęka: kosztowne popisy
Za ten numer 19-latek w BMW pożegnał się z prawkiem. Tłumaczył, że "odreagowywał"
Popisy za kierownicą BMW zakończyły się dla 19-letniego mieszkańca Ostrołęki utratą prawa jazdy, wysokim mandatem i punktami karnymi. Młody kierowca celowo wprowadził auto w poślizg na jednym z głównych skrzyżowań w mieście. Jak tłumaczył później policjantom, w ten sposób chciał „rozładować emocje”. 01.06.2026 12:18    1