środa, 24 czerwca 2026 11:26

Piraci drogowi

33-latek w audi wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Za nim jechał radiowóz
Zielona Góra: kosztowny pośpiech
33-latek w audi wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Za nim jechał radiowóz
Niebezpieczny manewr w centrum Zielonej Góry nagrała kamera policyjnego wideorejestratora. Kierowca Audi wyprzedzał na skrzyżowaniu i przejściach dla pieszych. Po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że się spieszył. Skończyło się mandatem, punktami karnymi i utratą prawa jazdy. 10.06.2026 09:39
Przez miasto na jednym kole. Motocyklista stracił prawko i musi płacić
Przemyśl: kosztowne popisy
Przez miasto na jednym kole. Motocyklista stracił prawko i musi płacić
Brawurowa jazda motocyklisty zakończyła się zdecydowaną reakcją policjantów. 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego jechał kawasaki na jednym kole, stwarzając zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Za niebezpieczny manewr stracił prawo jazdy, dostał wysoki mandat i punkty karne. 09.06.2026 18:23    1
Uznali, że podwójna ciągła jest dla picu i wyprzedzali na łuku. Bus wylądował w rowie
Uznali, że podwójna ciągła jest dla picu i wyprzedzali na łuku. Bus wylądował w rowie
Niebezpieczne manewry na trasie Otyń-Niedoradz zakończyły się kolizją i wypadnięciem busa do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale dwóch kierowców za swoje zachowanie zostało ukaranych mandatami i punktami karnymi. 09.06.2026 12:16    1
Szaleńcza ucieczka kierowcy Volvo. Pościg przez 50 km
Szaleńcza ucieczka kierowcy Volvo. Pościg przez 50 km
Przekroczenie prędkości o 59 kilometrów na godzinę było dopiero początkiem problemów 24-letniego kierowcy volvo. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i rozpoczął ucieczkę przez dwa powiaty. Po drodze spowodował kolizję, a po zatrzymaniu okazało się, że ma dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów i był pod wpływem narkotyków. 09.06.2026 10:41
Uciekał mercedesem przez miasto, a potem wskoczył do rzeki. 19-latek bez prawa jazdy, za to z narkotykami
Wrocław: policyjny pościg
Uciekał mercedesem przez miasto, a potem wskoczył do rzeki. 19-latek bez prawa jazdy, za to z narkotykami
Nie zatrzymał się do kontroli, pędził ulicami Wrocławia, przejeżdżał na czerwonym świetle, a gdy porzucił samochód, próbował uciekać wpław przez Odrę. 19-letni kierowca mercedesa został zatrzymany po policyjnym pościgu. Jak się okazało, nie miał uprawnień do kierowania, a przy sobie posiadał środki odurzające. 09.06.2026 09:40
BMW wypadło z drogi i skosiło kilka drzew. 18-latek miał prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy
BMW wypadło z drogi i skosiło kilka drzew. 18-latek miał prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy
Młody kierowca bmw odpowie przed sądem za spowodowanie groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w minioną sobotę na ulicy Dziemieszkiewicza w Ciechanowie. 18-latek jadący z nastoletnią pasażerką stracił panowanie nad rozpędzonym pojazdem, wypadł z jezdni i z impetem uderzył w kilka przydrożnych drzew. Interweniujący na miejscu policjanci podjęli decyzję o natychmiastowym zatrzymaniu uprawnień młodego mężczyzny, który cieszył się dokumentem zaledwie od kilku miesięcy. 09.06.2026 07:02
16-latek zabrał Mercedesa rodziców i razem z kolegami rozbił się na polu. Potem ranni rozeszli się do domów
Rozdłoły: Mercedes w polu
16-latek zabrał Mercedesa rodziców i razem z kolegami rozbił się na polu. Potem ranni rozeszli się do domów
Poważny wypadek w Rozdołach w gminie Sitno. Trzech nastolatków jechało Mercedesem, za którego kierownicą siedział 16-latek bez uprawnień. Samochód wypadł z drogi i zatrzymał się dopiero w polu. Jeden z uczestników zdarzenia jest w ciężkim stanie. 08.06.2026 22:24
Motocyklista przewrócił się po ruszeniu spod świateł. Stracił prawo jazdy, sprawa trafi do sądu
Szczecin: gleba na skrzyżowaniu
Motocyklista przewrócił się po ruszeniu spod świateł. Stracił prawo jazdy, sprawa trafi do sądu
Niebezpieczny manewr motocyklisty w Szczecinie zakończył się wywrotką na jezdni i interwencją policji. Kierujący stracił prawo jazdy, a jego sprawą zajmie się sąd. 08.06.2026 14:05    1    1
Kompletnie pijany 18-latek jechał elektrycznym motocyklem. Nie miał na niego żadnych papierów
Gliwice: jazda z promilami
Kompletnie pijany 18-latek jechał elektrycznym motocyklem. Nie miał na niego żadnych papierów
Blisko 2,5 promila alkoholu miał 18-latek, którego policjanci zatrzymali przy ulicy Jedności w Gliwicach. Młody mężczyzna miał poruszać się elektrycznym motocyklem typu cross. Jak ustalili funkcjonariusze, nie miał uprawnień do kierowania, a pojazd nie był zarejestrowany, ubezpieczony ani dopuszczony do ruchu. 08.06.2026 10:15    1
Udawał, że zatrzymuje się do kontroli, ale nagle przyśpieszył. Pościg zakończył się na polu
Nietkowice: zatrzymany po pościgu
Udawał, że zatrzymuje się do kontroli, ale nagle przyśpieszył. Pościg zakończył się na polu
Policyjny pościg za pijanym kierowcą w Nietkowicach. 58-latek najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, potem próbował uciekać peugeotem, a gdy wjechał na pole - ruszył dalej pieszo. Daleko nie dobiegł. Policjanci zatrzymali go po kilkunastu metrach. 07.06.2026 22:56    1